آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 50773
تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1393 10:34
تعداد بازدید : 767

برندگان هفته چهارم میلیونی های همراه اول

قرعه کشی هفته چهارم جشنواره «۲۰هفته ۲۰۰ میلیونی» همراه اول برگزار و برندگان آن مشخص شدند.
فناوران- روز جمعه ۵ اردیبهشت ماه در مراسمی قرعه کشی جوایز هفته چهارم جشنواره «۲۰هفته ۲۰۰ میلیونی» همراه اول، برگزار شد و دو برنده خوش شانس جوایز یکصدمیلیون تومانی معرفی 
شدند. 
پس از قرعه کشی میان شماره های دایمی و اعتباری، خانم زهرا رضایی بخش از استان فارس و آقای سیدبهزاد حسینی از استان بوشهر به عنوان برندگان هفته چهارم جشنواره «۲۰هفته ۲۰۰ میلیونی» معرفی شدند. 
در جشنواره «۲۰هفته ۲۰۰ میلیونی» همراه اول در هر هفته ۲ جایزه یکصدمیلیون تومانی جهت اهدا به ۲ مشترک زن و مرد (یک جایزه به زن و یک جایزه به مرد) قرعه کشی می شود. 
در جشنواره «۲۰هفته ۲۰۰ میلیونی» که تا پایان مردادماه امسال ادامه دارد، همراه اولی ها می توانند برای برنده شدن جوایز ۱۰۰ میلیونی، به روش های مختلف نظیر فعالسازی سیم کارت دائمی (۱۰۰ امتیاز)، کارکرد سیم کارت دائمی (هر ۱۰۰۰ تومان یک امتیاز)، فعالسازی سیم کارت اعتباری (۱۰ امتیاز) و شارژ سیم کارت اعتباری (هر ۱۰۰۰ تومان یک امتیاز) 
اقدام کنند. 
در طرح مذکور، محاسبه امتیازات شرکت کنندگان در قرعه کشی بصورت هفتگی است و امتیازات یک هفته به هفته بعدی انتقال نمی یابد. 
مشترکین برای شرکت در قرعه کشی نیاز به هیچ گونه ثبت نام یا فعالیت خاصی نداشته و به صورت خودکار در قرعه کشی شرکت داده می شوند. 
دریافت اطلاعات مربوط به این جشنواره از طریق ارسال عدد ۴۳ به سرشماره ۱۱۱ و یا با شماره گیری کد دستوری#۴۳*۱۱۱* میسر بوده و کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص از طریق پورتال همراه اول به نشانی mci. ir امکان پذیر است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :