آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 50760
تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1393 9:42
تعداد بازدید : 816

حضور ایرانی ها در کنفرانس فناوری پرداخت خاورمیانه

بزرگ ترین نمایشگاه و کنفرانس کارت های هوشمند، فناوری پرداخت، تجارت و خرده فروشی خاورمیانه در ۱۳ و ۱۴ می ۲۰۱۴ (سه شنبه و چهار شنبه ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت سال جاری) با حضور شرکت های ایرانی و خارجی در دبی برگزار خواهد شد.

پایگاه خبری بانکداری الکترونیک - شرکت جی اس اس از ایران به عنوان یکی از حامیان نمایشگاه کارت وپرداخت خاورمیانه در این رویداد سالانه حضور دارد. همچنین شرکت های دیگری از ایران از جمله مبنا کارت آریا و توسن تکنو در این نمایشگاه دارای غرفه هستند. 
به حداکثر رساندن عایدی از پورتفولیوی کارت، مبارزه با روش های پیچیده کلاهبرداری، سرمایه گذاری روی زیربناهای جدید پرداخت، بهره برداری از خدمت کارت های پیش پرداخته، یگانه سازی و برقراری ارتباط میان خدمات الکترونیکی دولتی، ایجاد کارت شناسایی و برنامه های ویزای الکترونیکی، استفاده از فناوری ارتباط در حوزه نزدیک برای توانمندسازی پرداخت موبایل و ارتقای تجربه ارتباط مشتری با خودخدمتی از جمله محورهای این رویداد است. 
در بخش سخنرانی و سمینارهای نمایشگاه جمعی از مدیران برجسته این حوزه در منطقه سخنرانی خواهند کرد. یکی از آنان گری لیونز مدیر ارشد فناوری در مسترکارت بود. او راه حل های نوین پرداخت را با سرعتی بیشتر از قبل وارد بازار کرد. لورنت واکیم که مدیر عامل بخش خاورمیانه و شمال آفریقا در شرکت پی پال است نیز درباره کیف پول های موبایل و نقش آن در بازار پرداخت سخنرانی می کند.
بر اساس این گزارش درحال حاضر پرداخت های موبایل ۱۰ درصد تجارت الکترونیکی را تشکیل می دهند و پی پال تخمین می زند تا ۲۰۱۵ میلادی ۲۰ درصد تراکنش های این منطقه به وسیله موبایل انجام شود. 
شرکت وریفون که رهبر جهانی حوزه راه حل های پرداخت الکترونیکی ایمن است نیز در نمایشگاه شرکت خواهد کرد و طیفی از راه حل های مربوط به نیازهای متعدد پرداخت را به نمایش می گذارد.
این نمایشگاه پذیرای ۱۰ هزار بازدیدکننده خواهد بود و ۵۰۰ شرکت کننده بزرگ از بانک های منطقه ای، ۵۰۰ مقام دولتی و نمایندگان خرده فروشی و شرکت های مخابراتی از کشورهای مختلف در آن حضور خواهند داشت. از سوی دیگر بیش از ۲۰۰ شرکت کننده بین المللی نیز فناوری های ملزوم برای پرداخت و نوآوری های دنیای احراز هویت را ارایه می دهند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :