آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5075
تاریخ انتشار : 26 دی 1390 0:35
تعداد بازدید : 850

کامکس 2012 مشهد، امروز افتتاح می شود

چهاردهمين نمايشگاه بين المللي کامپيوتر، تجارت الکترونيکی، اينترنت و ماشين هاي اداري (COMEX 2012) و پنجمين نمايشگاه صنايع مخابرات و اطلاع رساني، امروز ساعت 16 در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی مشهد افتتاح خواهد شد.

فناوران- صیفی مجری چهاردهمین نمایشگاه کامپیوتر مشهد با بیان این مطلب گفت: در مراسم افتتاحیه نمایشگاه کامکس 2012 نمایندگانی از نظام صنفی رایانه‌ای کشور و سایر استان‌ها، مدیرکل فناوری اطلاعات استانداری خراسان رضوی، مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد، رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران و جمعی از فعالان صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات حضور خواهند داشت.
وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را معرفي محصولات جديد، ايجاد فرصت برای برقراري ارتباط و شناسايي شرکت‌هاي معتبر داخلي وخارجي عنوان کرد و افزود: در نمایشگاه کامکس، امکان  ايجاد عقد قراردادهاي کاري، پيشرفت و توسعه فعاليت‌هاي اقتصادي شرکت‌کنندگان، شناخت نيازهاي مشتري، بهره‌گيري گسترده از تبليغات در جهت افزايش اعتبار و معرفي بهتر شرکت‌کنندگان فراهم است.
صیفی در مورد تعداد شرکت های حاضر در نمایشگاه کامپیوتر مشهد گفت: 180 شرکت در این نمایشگاه آخرین دستاوردها و محصولات جدید خود در زمینه   ITو ICTرا به معرض نمایش گذاشته‌اند. وی افزود: در نمايشگاه امسال از کشورهاي بحرين و نمايندگان کشورهاي مالزي، چين، ژاپن، تايوان، آلمان، کره جنوبي و آمريکا به صورت مستقيم و يا به صورت نمايندگي، شرکت‌کنندگاني را خواهند داشت.
وی با بیان اینکه فضای اختصاص یافته به شرکت‌کنندگان در نمایشگاه کامکس 2012 بیش از 10 هزار متر مربع مسقف است،گفت: سالن‌های بهار، ابوسعید، مولوی، انوری و فردوسی در اختیار شرکت‌کنندگان قرار گرفته است.
وي همچنين با اشاره به زمان بازدید از نمایشگاه گفت: این نمایشگاه از 26  تا 30 دی‌ماه  از ساعت 16 تا 22 پذیرای بازدیدکنندگان است.
صیفی در عین حال ابراز اميدواري کرد که نمايشگاه امسال با استقبال مخاطبان تخصصي و عمومي مواجه شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :