fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 50365
  تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1393 11:55
  تعداد بازدید : 949

  آغاز دومین جشنواره فیلم و عکس همراه

  دومین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران در دانشگاه الزهراء آغاز به کار کرد.
  ستاد خبری جشنواره - حمید خانی دبیر این جشنواره گفت: بخش دانشگاهی جشنواره همراه تهران با هدف افزایش مشارکت جوانان و قشر دانشگاهی و به منظور فرهنگ سازی استفاده صحیح از تلفن همراه ایجاد شده است.
  در ادامه حسن علیکرمی دبیر بخش دانشگاهی جشنواره گفت: در این دوره از جشنواره، از پایان نامه های دانشگاهی با موضوعات مرتبط با جشنواره ، حمایت خواهیم کرد.
  مهرداد اسکویی داور بخش فیلم نیز در خصوص محتوای این کارگاه ها گفت: فیلم سازی مستند و عکاسی با موبایل باید به دانشجویان بیاموزد که چگونه شهروندی آگاه و مسوول در جامعه باشند.
  وی افزود: با حضور در کارگاه های آموزشی، شرکت کنندگان کار با ابزار همراه را می آموزند و با استمرار این روند می توانند از این وسیله به درستی استفاده 
  کنند.
  بر اساس این گزارش کارگاه های آموزشی جشنواره فیلم و عکس همراه تهران، از 30 فروردین 93 در دانشگاه الزهراء آغاز و تا 31 اردیبهشت به ترتیب در دانشگاه های خوارزمی کرج، دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین، هنر اسلامی تبریز، رازی کرمانشاه، باهنر کرمان، دانشگاه سراسری تفرش، شیراز، یاسوج، فرودسی مشهد، نیشابور، علم و صنعت ایران، علوم اقتصادی، شهید بهشتی و تربیت مدرس تهران برگزار 
  می شود.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :