آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5026
تاریخ انتشار : 25 دی 1390 1:21
تعداد بازدید : 645

آيت الهي:

اكنون نوبت انسجام و توسعه بازار است

رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای اصفهان با بیان اینکه هیات مدیره جدید سازمان نصر اصفهان فعالیت عمده خود را روی انسجام و توسعه بازار متمرکز کرده اند، گفت: دو دوره گذشته سازمان هریک به ترتیب دوره استقرار و اقتدار بود و اکنون که سازمان نصر اصفهان به جایگاه لازم رسیده است باید به راهکارهای توسعه بازار اندیشید.

فناوران- کاظم آیت اللهی افزود: توسعه بازار  در حال حاضر به دو محور بستگی دارد. یکی دستورالعمل‌های کاری است، مانند تعرفه‌ها، روش‌های رتبه‌بندی، واردات و غیره که باید مورد بررسی قرار گیرد. مورد دیگر این است که در برنامه پنجم توسعه  به فناوری اطلاعات توجه ویژه‌ای شده است که در واقع می‌تواند مطالبات بخش‌خصوصی باشد. وی در ادامه با بیان اینکه نظام صنفی رایانه‌ای اصفهان با سازمان‌های مرتبط با فناوری اطلاعات ارتباط بسیار خوبی دارد،گفت: این ارتباط روز به روز بیشتر می‌شود. اما زمانی که وزارتخانه‌ها تصمیمی می‌گیرند و آن را به استان‌ها ابلاغ می‌کنند اختیارات ما و سازمان‌های مرتبط محدود می‌شود. آیت اللهی افزود: در حال حاضر هیات مدیره جدید نصر اصفهان سه جلسه تشکیل داده‌اند که در این جلسات تشکیل کمیسیون‌های سازمان، رسیدگی به امور جاری و تدوین برنامه‌ها در دستور کار قرار داشته است.وی اضافه کرد: هیات مدیره یک برنامه سه ساله دارد که رئوس آن به تصویب رسیده و تا یک‌ماه آینده آن را اطلاع‌رسانی می‌کند.رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای اصفهان، همچنین با اشاره به انتخابات سازمان نصر کشور گفت: در مجمع سازمان که اسفندماه برگزار خواهد شد، اعضای شورای مرکزی انتخاب می‌شوند که از بین آنها سه نفر برای ریاست سازمان به رییس جمهور پیشنهاد می‌شوند.
وی افزود: فرقی نمی‌کند رییس سازمان از تهران باشد یا شهرستان. همه عضو سازمان هستند و می‌خواهند به صنف کمک کنند.وی اضافه کرد: تاکنون نگاه تهرانی و شهرستانی برای انتخاب رییس سازمان نصر کشور وجود نداشته است بلکه نگاه این بوده که از پتانسیل‌های که در شورای مرکزی وجود دارد، استفاده شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :