آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5017
تاریخ انتشار : 25 دی 1390 0:32
تعداد بازدید : 385

رييس مرکز رسانه‌هاي ديجيتال تاكيد كرد:

ضرورت ارتقاي كيفي كار بازي سازان داخلي

رييس مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال گفت: بازي سازان داخلي بايد از طريق ارتباط با شرکت هاي خارجي کار خود را ارتقا کيفي دهند.

فناوران- حسن عليزاده اظهار كرد: شرکت‌هاي داخلي بايد با در ارتباط بودن با شرکت‌هاي خارجي از جمله شرکت‌های ارایه دهنده IPTV و وجود شعبه‌های مختلف در سایر کشورها به ارتقاي کيفي کار خود بپردازند.
وي افزود: شرکت‌هاي توليدکننده در صورت ارتباط با اين شرکت‌ها مي‌توانند کيفيت توليد خود را به طور چشم‌گيري بالا ببرند.
وی  تصريح کرد: اين مرکز درصدد است در راستاي حمايت از بازي‌سازان بدون هيچ حق مشارکت و دريافت سود، بازي‌سازان را به شرکت‌هاي خارجي ارتباط دهد. در پي ارتباط با شرکت‌هاي صاحب نام خارجي، توليدکنندگان بازي در کشور مي‌توانند علاوه بر کيفيت کاري خود محصولات‌شان را با قيمت مناسب در بازار عرضه کنند.
رييس مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه‌هاي ديجيتال تصريح كرد: خوشبختانه با نوپا بودن اين بخش، بازي‌سازان تاکنون اقدامات چشم‌گيري را در توليد بازي انجام داده‌اند و همچنين توانسته‌اند تعاملات خوبي با ساير فعالان در کشورهاي خارجي داشته باشند.
عليزاده خاطرنشان کرد: اين مرکز حاضر است به بازي‌سازان در داخل کشور کمک کند و بازي‌سازان داخلي بايد به توليد بازي‌هايي بپردازند که از لحاظ فرهنگ ايراني و اسلامي تاثيرگذار باشد تا بتوانيم اين بازي‌ها را نيز در سطح خارج از کشور نيز عرضه کنيم. عليزاده گفت: در حال حاضر حضور بازي‌سازان ايراني علاوه بر داخل کشور بايد به‌عنوان يک ضرورت در خارج از کشور نيز ديده شوند. وي افزود: در حال حاضر با توجه به رشد توليد نرم‌افزارهاي گوناگون و بازي و استقبال افراد، بازي‌هاي ايراني بايد مطابق با استانداردهاي جهاني ساخته شوند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :