آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 49809
تاریخ انتشار : 25 فروردین 1393 11:33
تعداد بازدید : 384

درخواست تداوم ارسال پیامک های محیط زیستی

وزیر ارتباطات درباره پیامک نوروزی رئیس جمهور، توضیح داد: در دنیا اپراتورها در انجام فعالیت هایی که در ذهن مردم باقی بماند، با هم رقابت می کنند؛ مانند پیامک نماز جمعه یا محیط زیست که بدون دریافت هزینه توسط اپراتورها ارسال می شود.
فارس- محمود واعظی در خصوص پیامک نوروزی رئیس جمهور توضیح داد: اپراتورها در تمام دنیا فعالیت های این چنینی انجام می دهند و در انجام فعالیت هایی که در ذهن مردم باقی بماند، با هم رقابت می کنند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: اگر اپراتورها برای پیامک نوروزی رئیس جمهور یک پیامک ارسال کردند، همزمان با آن برای محیط زیست بدون دریافت هزینه چندین پیامک فرستادند تا مردم اهمیت موضوع محیط زیست را بیشتر مدنظر داشته باشند.
وی ادامه داد: برای این کار خانم ابتکار رییس سازمان محیط زیست تنها یک یادداشت به من نوشتند با این موضوع که این مورد بسیار مهم است و من هم این یادداشت را به اپراتورها فرستادم که اگر علاقمند هستند، انجام دهند و تمام اپراتورها اقدام کردند.
واعظی تصریح کرد: علاوه بر این در موضوعات دیگری مانند نماز جمعه که هر جمعه بدون پرداخت هزینه به اپراتور، برای مردم پیامک ارسال می شود، نیز این موضوع تکرار می شود اما کسی ایراد نمی گیرد. 
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: اپراتورها علاقه مند هستند که این قبیل ارتباطات برقرار شود و خدمات بیشتری برای استفاده کاربران ارائه دهند.
وی تاکید کرد: نهاد ریاست جمهوری هزینه پیامک های نوروزی را پرداخت نکرده و استقبال اپراتورها بوده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :