آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 49805
تاریخ انتشار : 25 فروردین 1393 11:25
تعداد بازدید : 429

قدردانی از برگزیدگان جایزه ملی کیفیت ICT

مراسم تقدیر از برگزیدگان سومین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری امروز برگزار می شود.

فناوران- محمود خسروی عضو شورای سیاست گذاری و دبیر جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات( INQA ICT) با اعلام این مطلب افزود: این جایزه بر اساس مدل ملی کیفیت ایران برای حوزه ICT بومی سازی شده است. 
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: براساس نظر وزیر مفاهیم کیفیت در این جایزه تغییر یافت تا در حوزه بین الملل و منطقه ای تعمیم یابد و کمیته فنی و پژوهشی مسوولیت این کار را بر عهده گرفت. 
خسروی توضح داد: هدف از برگزاری این جایزه ارتقای سطح کیفیت خدمات و محصولات سازمان های فعال بخش دولتی و خصوصی در حوزه ICT و نهایتا جلب رضایت ذینفعان و مصرف کنندگان خدمات این حوزه است. 
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: این جایزه دارای چهار کمیته ارزیابی و آموزش، ترویج و اطلاع رسانی، کمیته پشتیبانی و کمیته فنی و پژوهشی است. 
دبیر این جایزه توضیح داد تاکنون بیش از صد شرکت در این سه دوره جایزه حضور داشتند و ۵۳ شرکت در سومین جشنواره حضور یافتند که ۲۵ شرکت موفق شدند مراحل فرآیند ارزیابی را طی کنند. 
خسروی تصریح کرد: فرآیند ارزیابی از اسفند ماه ۹۲ آغاز شد و در فروردین ۹۳ پایان یافت، این ارزیابی ها توسط ارزیابان تایید صلاحیت شده و مستقل انجام شد و نتایج آن مورد تایید شورای سیاست گذاری قرار گرفت. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :