آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 49638
تاریخ انتشار : 23 فروردین 1393 0:0
تعداد بازدید : 655

سرویس‌های جدید دراپ‌باکس معرفی شد

غافلگیری به سبک دراپ باکس

هفته گذشته دراپ باکس با معرفی جدیدترین سرویس های خود نه تنها کاربرانش را غافلگیر کرد بلکه وارد میدان جنگ با سرویس دهنده های بزرگی مانند گوگل شد.

فناوران- دراپ باکس که تا به حال برای کاربرانش امکان ذخیره سازی اطلاعات در فضای ابری را فراهم می کرد از سرویس جدیدی رونمایی کرد که کاربرانش با استفاده از آن امکان ذخیره و مدیریت عکس ها و ویدیو های روی موبایل شان را پیدا می کنند؛ Carousel. دراپ باکس سال 2008 معرفی شد و تا امروز توانسته میلیون ها کاربر جذب خود کند. حالا با معرفی سرویس های جدید دراپ باکس که سرآمدش Carousel است، بسیاری معتقدند تعداد کاربران این سرویس به سرعت افزایش پیدا خواهد کرد.

  Carousel
هفته گذشته دراپ باکس در سانفرانسیسکو جدیدترین خدمات خود را معرفی کرد. کاربران این سرویس هنگامی که خدمت جدید دراپ باکس با عنوان Carousel معرفی شد غافلگیر شدند. با استفاده از این امکان کاربران می توانند تمام عکس ها و ویدیوهایی که با استفاده از موبایل خود گرفته اند را مدیریت کرده؛ آنها را بر اساس معیارهای مختلفی مانند زمان دسته بندی کنند و در فضای دراپ باکس ذخیره و با دوستان خود به اشتراک بگذارند. کاربران همچنین می توانند عکس های انتخابی شان را به دوستانی که نام و شماره تلفن و آدرس ایمیل آنها را در دفتر تلفن موبایل شان ذخیره کرده اند ایمیل کنند.

  Mailbox
سرویس جدید دیگری که هفته گذشته به کاربران دراپ باکس معرفی شد Mailbox بود. کاربران دراپ باکس با استفاده از تلفن های هوشمند یا تبلت هایی که با سیستم عامل آندرویید کار می کنند، یا با استفاده از نسخه دستک تاپ دراپ باکس از این پس می توانند ایمیل های شان را نیز مدیریت کنند. ارایه این خدمت البته چندان جدید نیست چراکه پیش از این دراپ باکس امکان مدیریت ایمیل را به کاربران سیستم عامل iOS داده بود. حالا کاربران دراپ باکس با استفاده از تلفن های هوشمند، تبلت و کامپیوتر می توانند ایمیل های خود را بخوانند، بنویسند، ارسال یا حتی دسته بندی کنند.

  دو حساب یک کاربری
هر کاربری تا امروز فقط می توانست از یک حساب کاربری استفاده کند. بنابراین کاربران دراپ باکس برای جدا کردن حساب کاری و شخصی خود باید دو حساب کاربری جداگانه می ساختند و دایم لاگین و لاگ آوت می کردند. اما حالا دراپ باکس برای کاربرانش این امکان را به وجود آورده که دو حساب کاربری را به همدیگر متصل کنند تا به لطف این اتصال دایم بین حساب هایشان در رفت و آمد نباشند. هر چند این قابلیت اکنون مراحل آزمایشی خود را پشت سر می گذراند اما مدیران دراپ باکس آخر هفته گذشته در سانفرانسیسکو خبر دادند به زودی تمام آنها می توانند از این سرویس استفاده کنند.

  Harmony
در نشست دراپ باکسی ها امکان ایجاد ارتباط بین دو حساب کاربری دراپ باکس در آینده ای نزدیک برای همه کاربران این سرویس، تنها وعده مدیران دراپ باکس نبود. قرار است کاربران دراپ باکس به زودی بتوانند به صورت مشترک با دوستان و همکاران خود روی اسنادی که با یکدیگر به اشتراک می گذارند کار کنند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :