آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 49609
تاریخ انتشار : 23 فروردین 1393 0:0
تعداد بازدید : 635

خداحافظی «قمی» از نصر کشور

دبیرکل سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور که از مردادسال 90 بر کرسی دبیری نصر تهران تکیه زد و پس از آن به اصرار آیت اللهی، رییس نصر کشور به عنوان دبیرکل انتخاب شد، اواخر هفته گذشته از سمت خود استعفا داد.

فناوران- حمیدرضا قمی در مورد دلیل رفتنش از سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور گفت: از دو ماه پیش اعلام کردم که به دلیل مشغله کاری بسیار زیاد نمی توانم در سازمان بمانم و سال جدید از سمت خود کناره گیری می کنم.
وی با بیان اینکه سازمان نیازمند یک نیروی با انرژی و تازه نفس است، افزود: سازمان نظام صنفی رایانه ای سرشار از توقعات صنف با ابزار محدود و حمایت های ناکافی است به همین دلیل کند پیش رفتن کارها راضی مان  نمی کرد.
وی گفت: چشم امید بسیاری از فعالان صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات به سازمان نظام صنفی رایانه ای است به همین دلیل کار کردن در سازمان دلبستگی به وجود می آورد.  قمی افزود: از همان ابتدای کار بارها اعلام کردم که دبیر نمی مانم اما این دلبستگی به سازمان و اصرار دوستان مانع رفتنم شد. وی همچنین در مورد اینکه چه شخصی جایگزین او خواهد شد، گفت: سه شنبه همین هفته در شورای مرکزی دبیرکل جدید سازمان مشخص می شود.
براساس این گزارش، کاظم آیت اللهی، رییس نصر کشور  بعد از استعفای قمی در حکمی محمدمهدی لسان صدق را به عنوان سرپرست دبیرخانه نصر کشور منصوب کرد.
بر اساس این گزارش لسان صدق علاوه بر سمت سرپرستی دبیرخانه نصر کشور، عهده دار دبیری سازمان نظام صنفی رایانه ای استان یزد نیز هست.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :