آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 49571
تاریخ انتشار : 20 فروردین 1393 0:0
تعداد بازدید : 363

ورود بردپیت به دنیای هکرها

کمپانی پلن بی متعلق به برد پیت، فیلمی اقتباسی از مقاله رولینگ استون درباره هکری می سازد که یک پرونده تجاوز را رسوا کرد و به خاطر این کار به زندان افتاد.

خبرگزاری مهر-  برد پیت، دیدی گاردنر و کمپانی مشترک آنها یعنی پلن بی که به تازگی برای فیلم «12 سال بردگی» برنده جایزه اسکار شدند، فیلمی بر اساس داستان حقیقی هکری می سازند که به دستگیری دو متجاوز کمک کرد و بعد به خاطر اعمالش به زندان افتاد. 
کمپانی نیو ریجنسی و برت رتنر با همکاری کمپانی رت پک انترتینمنت که متعلق به جیمز پکر است حقوق رسمی مقاله «ناشناس در مقابل استوبنویل» را که توسط دیوید کوشنر نوشته و در مجله رولینگ استون چاپ شده است برای کمپانی پلن بی خریداری کردند. 
این دو کمپانی همچنین مسوولیت سرمایه گذاری مراحل تهیه اولیه فیلم را نیز بر عهده دارند. مقاله رولینگ استون که در ماه نوامبر سال 2013 به چاپ رسید، داستان دریک لاستاتر عضوی از گروه هکرهای «ناشناس» را تعریف می کند که ماجرای پنهان شده تجاوز به یک دختر 16 ساله دبیرستانی توسط دو بازیکن فوتبال شهر استوبنویل واقع در اوهایو را برملا کرد. 
بعد از کشف ویدیویی توسط لاستاتر که گناهکار بودن این دو شخص را آشکار می کرد، خانه این هکر توسط اف بی آی مورد حمله قرار گرفت و به او اتهام سرقت هویتی و اعمال تهدیدآمیز علیه متجاوزان زده شد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :