آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 49566
تاریخ انتشار : 20 فروردین 1393 0:0
تعداد بازدید : 414

به دستور شاپرک

آسان پرداخت پرشین افزایش سرمایه داد

نخستین مورد افزایش سرمایه در میان شرکت های پی اس پی مطابق با دستورالعمل ابلاغی شاپرک توسط شرکت آسان پرداخت پرشین انجام و ثبت شد.

روابط عمومی شرکت آسان پرداخت پرشین- در پی اعلام غیر رسمی شاپرک مبنی بر قوانین جدید پیش روی شرکت های ارائه دهنده خدمات پرداخت الکترونیکی، این شرکت ها می بایست دارای حداقل سرمایه 500 میلیارد ریالی باشند تا حائز شرایط دریافت مجوز دائم بشوند.
حامد منصوری مدیر عامل شرکت آسان پرداخت در این رابطه گفت: پس از اعلام ضرورت افزایش سرمایه شرکت های PSP ، از آنجایی که این اقدام و اقدامات مشابهی را که به تقویت بنیان شرکت های فعال در حوزه پرداخت های الکترونیکی در دستور قرار دارد، ضروری و مفید می دانیم، سرمایه اولیه شرکت را از 185 میلیارد ریال به بالغ بر 754 میلیارد ریال افزایش دادیم.
به گفته وی این افزایش سرمایه در راستای اجرای الزامات شاپرک و بالا بردن اعتماد و اطمینان عمومی به شرکت های ارائه دهنده خدمات پرداخت الکترونیکی صورت گرفت. منصوری افزود: همانگونه که بانک ها به تبعیت از قوانین بانک مرکزی جهت ارتباط با سرمایه های مردم می بایست زیرساخت مالی محکمی داشته باشند شرکت های PSP نیز باید با پشتوانه قوی مالی در این بازار حضور داشته باشند که احساس اعتماد عمومی مردم به این شرکت ها بیشتر شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :