آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4956
تاریخ انتشار : 21 دی 1390 8:41
تعداد بازدید : 1016

در خیابان میرداماد اتفاق افتاد

دستگیری سارقان جلوی مجتمع کامپیوتر پایتخت

سارقانی که در خیابان میرداماد و جلوی مجتمع کامپیوتر پایتخت قصد سرقت و کیف قاپی داشتند ظهر یکشنبه با تلاش ماموران و همکاری مردم به دام افتادند.

فناوران -حدود ساعت 12 روز دوشنبه با سر و صدای مردم سرشیفت نگهبان و نگهبان مجتمع کامپیوتر پایتخت در خیابان میرداماد تهران، متوجه تعقیب و گریز ماموران پلیس و دو نفر شدند که بعد مشخص شد متواریان سارق و کیف‌دزد بوده‌اند که قصد داشتند از مشتریان و مراجعان مجتمع پایتخت سرقت کنند.
در این میان نگهبان مجتمع کامپیوتر پایتخت به کمک ماموران رفت و یکی از سارقان را دستگیر کردند. مامور دیگر کلانتری 103 گاندی نیز که  ماموری ورزشکار و هوشیار بود بعد از شلیک چندین تیر هوایی و اخطار وقتی متوجه شد سارق قصد فرار دارد با شلیک گلوله‌ای او را زمین‌گیر کرد. مردم نیز  از همه طرف به کمک آمدند و امکان فرار را از سارقان گرفتند. 
شاهدان حادثه به خبرنگار فناوران گفتند که سارقان چهارنفر بوده‌اند و تحقیقات پلیس برای به دام انداختن دو تن دیگر همچنان ادامه دارد.
 همچنین هیات مدیره و کسبه مجتمع پایتخت با اعلام تشکر و قدردانی از ریاست و پرسنل کلانتری جناب سرهنگ بستو که در مدت کوتاه حضور خود در منطقه میرداماد توانسته با تدابیر و هشدار به مجتمع و تشویق پرسنل تحت امر امنیت قابل توجهی را در این منطقه برقرار کند، به خبرنگار ما گفتند که با ارسال نامه‌ای خواستار تشویق ویژه دو مامور وظیفه‌شناس شده‌اند.
بر اساس این گزارش، شنیده شده که چندین مجتمع خیابان میرداماد در اقدامی مشترک به آموزش نیروهای نگهبانی مشغول هستند و قرار است این نیروها در کنار پلیس در دستگیری سارقان و خلاف‌کاران انجام وظیفه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :