آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 49473
تاریخ انتشار : 19 فروردین 1393 0:0
تعداد بازدید : 457

آمادگی زیرساخت برای همکاری با سازمان هدفمندی یارانه ها

شرکت ارتباطات زیرساخت با تاکید بر وضعیت مطلوب شبکه ارتباطی کشور، جهت هرگونه همکاری با سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام آمادگی کرد.

فناوران- با نزدیک شدن به آغاز ثبت نام یارانه نقدی، شرکت ارتباطات زیرساخت آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری با سازمان هدفمندی یارانه ها به منظور ارائه خدمات ثبت نام اینترنتی دریافت یارانه نقدی اعلام کرد.
این شرکت اعلام کرد: شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان متولی تأمین پهنای باند اینترنت کشور و به منظور رفاه هرچه بیشتر هموطنان برای ثبت نام اینترنتی دریافت یارانه نقدی در کشور آماده هرگونه همکاری و مساعدت با سازمان هدفمندی یارانه جهت دسترسی اینترنتی است.
شبکه ارتباطات زیرساخت در حال حاضر با توجه به گستردگی آن در سراسر کشور وضعیت مطلوبی داشته و هیچ گونه اختلالی در شبکه وجود ندارد و این شرکت با توجه به امکانات فنی خود آمادگی دارد، در صورتی که سازمان هدفمندی یارانه جهت اجرای ثبت نام متقاضیان دریافت یارانه نقدی نیاز به پهنای باند بیشتری برای دسترسی هموطنان دارد این پهنای باند را تامین کند.
شرکت ارتباطات زیرساخت تاکید کرد: علاوه بر تامین پهنای باند اینترنتی، امکان میزبانی سایت سازمان هدفمندی یارانه ها همراه با امنیت، کیفیت و سرعت بالاتر در این شرکت فراهم است و با توجه به توانمندیهای فنی موجود، مشکلی در سرویس دهی از طرف ارتباطات زیرساخت وجود ندارد.
با توجه به زمان اندک باقی مانده به آغاز دور جدید ثبت نام مردم برای دریافت یارانه نقدی در فاز دوم هدفمندی یارانه ها، سایت رفاهی سازمان هدفمندی یارانه ها از روز گذشته از کار افتاده است. بررسی ها نشان می دهد که حجم گسترده مراجعه مردم به سایت رفاهی این سایت را از کار انداخته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :