آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4945
تاریخ انتشار : 20 دی 1390 11:40
تعداد بازدید : 1025

مبارزه با پولشویی اولویت پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی است

معاون مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی ناجا با تاکید بر اینکه پولشویی از جرایم بین المللی و سازمان یافته است، گفت: این جرم زمینه ساز جرایم دیگر است که کشف آن ما را به جرایم اولیه می رساند، بنابراین مبارزه با این جرم از اولویت هاست.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس- سرهنگ محمدرضا مقیمی، معاون مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی ناجا در مورد اهداف همایش چهار روزه روسای مبارزه با مفاسد اقتصادی پلیس آگاهی ناجا گفت: معرفی پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی و ارایه عملکرد این پلیس در سال جهاد اقتصادی از اهداف این همایش است.
وی افزود: در این همایش ضمن اخذ تدابیر و رهنمودهای فرماندهی ناجا در جهت مبارزه قاطعانه با این جرم به دنبال گسترش تعاملات برون سازمانی با سازمان‌هایی هستیم که در مبارزه با جرایم اقتصادی تاثیر گذارند.
معاون مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی ناجا تصریح کرد: در ایجاد امنیت اقتصادی پنج جرم در اولویت کاری روسای مبارزه با مفاسد اقتصادی سراسر کشور قرار دارد که به ترتیب عبارت است از زمین خواری، تبانی در معاملات دولتی، اخذ تسهیلات غیرمجاز بانکی، اختلاس و پولشویی.
وی یکی از اقدامات این معاونت را شناسایی افراد موثر و آشنا به مسایل اقتصادی و همچنین تشکیل اتاق فکر در جهت آسیب شناسی جرایم اقتصادی برشمرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :