آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4942
تاریخ انتشار : 20 دی 1390 11:34
تعداد بازدید : 470

بدون تیتر

دادستان كل كشور در پاسخ به سوالي درباره بازداشت معاون وزير صنعت، معدن و تجارت تاكيد كرد كه به موقع، اطلاعات لازم در اين باره به سمع و نظر مردم خواهد رسيد. محسني اژه اي گفت: از لحاظ قانوني منع داريم كه نام و مشخصات افراد را تا قبل از تاييد اتهام هاي وارده بگوييم.

  رييس اتحاديه كشوري طلا و جواهرات درباره بازار ارز گفت: اعلام شده كه صرافي‌ها بايد دلار را با نرخ یکهزار و 380 تومان بخرند و با قيمت یکهزار و 400 تومان بفروشند اما هيچ كدام از صرافي‌ها اين كار را انجام نمي‌دهند، بنابراين خريد و فروش صورت نمي‌گيرد.
  عضو هیات‌مدیره سندیكای صنعت برق گفت: نوسان‌های نرخ ارز و اختلاف قیمت بین نرخ رسمی و غیر رسمی آن باعث شده است پیمانكاران صنعت برق در تامین مواد اولیه خود با مشكلات جدی مواجه شوند.
  محمدرضا حیدری ملایر به عنوان مدیرعامل جدید شركت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی انتخاب شد.
  هیات‌مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار دستورالعمل انتشار اوراق قرض‌الحسنه را تصویب و ابلاغ كرد.
  با پایان یافتن مهلت ارایه تقاضا و تحویل مدارك متقاضیان خرید 55 درصد به علاوه یك سهم شركت هواپیمایی هما در یكشنبه گذشته، تقاضایی برای خرید "هما" به سازمان خصوصی‌سازی ارایه نشد.
  نماینده تربت حیدریه در مجلس با تاکید بر اینکه عدم ارایه بودجه به موقع به مجلس از سوی دولت یک آفت بزرگ است، گفت: دولت و مجلس در پی جایگزینی یک واحد پولی به جای دلار در بودجه سال ۱۳۹۱ هستند.
  بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران اعلام كرد: به ‌منظور پاسخگويي به بخشي از‌ نياز‌هاي مردم از روز‌ شنبه مورخ 17 دي ماه 1390 عرضه سكه گرمي در بانك كارگشايي آغاز شده است‌.
  دبيرکل سنديکاي بيمه‌گران ايران از عملياتي شدن نظام نظارت مالي در سال آينده خبر داد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :