آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 49413
تاریخ انتشار : 18 فروردین 1393 0:0
تعداد بازدید : 581

سایت هدفمندی خوابید

در فاصله 3 روز مانده به آغاز دور جدید ثبت نام مردم برای دریافت یارانه نقدی در فاز دوم هدفمندی یارانه ها، سایت رفاهی به دلیل مراجعه گسترده مردم دیروز از کار افتاد.

فناوران- مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه‌ها در حالی از آغاز ثبت نام برای دریافت یارانه نقدی در بیستم فروردین ماه خبر داده است که این سایت روز گذشته از کار افتاد.
بررسی‌ها نشان می‌دهد حجم گسترده مراجعه مردم به سایت رفاهی از هم اکنون، این سایت را از کار انداخته است.
آمار سایت جهانی الکسا که وضعیت کاربران اینترنتی سایت‌ها را نشان می‌دهد، از مراجعه گسترده مردم ایران به سایت رفاهی گزارش می‌دهد.
از سویی دیگر با وجود اینکه قرار بود قبل از اجرای گام دوم هدفمندی یارانه ها تمامی مسایل و جزییات پیرامون آن تشریح شود اما هنوز اطلاع کامل و دقیقی از چگونی اجرای این طرح بزرگ که عواقب آن کل جامعه را در بر می‌گیرد منتشر نشده و هیچ مقام مسئولی حتی در یک نشست خبری به سوالات پاسخ نداده است.
در آخرین اطلاعات منتشر شده از سوی اکبر ایزدی مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه ها در مورد ثبت نام برای دریافت یارانه نقدی هموطنان متقاضی که اولین رقم سمت راست شماره کارت ملی آنها صفر است، روز بیستم باید به سایت refahi.ir مراجعه کنند و کسانی که اولین رقم سمت راست شماره کارت ملی آنها یک است روز بیست و یکم ثبت‌نام می‌کنند و با ادامه این روند تا روز بیست و نهم با رقم 9 ثبت‌نام کامل می‌شود.
به گفته وی متقاضیانی که به هر دلیل در موعد مقرر موفق به ثبت‌نام نشوند می‌توانند روزهای سی‌ام و سی و یکم ماه جاری ثبت‌نام را کامل کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :