آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4935
تاریخ انتشار : 20 دی 1390 11:22
تعداد بازدید : 554

آیفون به پدران در خواباندن نوزادان کمک می کند

یک جوان 33 ساله انگلیسی نرم افزاری را ویژه آیفون و آی پد توسعه داده است که به تازه پدران در خواباندن نوزادان کمک می کند.

خبرگزاری مهر- صدای خوش امواج دریا، تیک تیک باران بر روی سقف یک خودرو، صدای هیس هیس یک پنکه، صدای سفید (صدای رادیو یا تلویزیونی که درست کار نمی‌کنند)، صدای قطار بخار، قورباغه‌ای که در یک جنگل گرمسیری غورغور می‌کند و  صدای آب پاش در یک باغ اصوات، آواها و ملودی‌هایی هستند که می‌توانند خواب را به چشمان نوزادان و کودکان و شاید حتی بزرگسالان بیاورد.
یک جوان 33 ساله انگلیسی اهل ولز جنوبی به نام «ماتیو نیفیلد» با کشف این مساله، برنامه جانبی را ویژه آیفون و آی‌پد توسعه داد که می‌تواند به تازه پدران در خواباندن کودکان کمک کنند.
براساس گزارش دیلی میل، این جوان که پس از به دنیا آمدن دوقلوها دچار بی‌خوابی شده بود در این خصوص گفت: «در فروشگاه برنامه‌های جانبی اپل به دنبال چیزی می‌گشتم تا به من کمک کند آنها را بخوابانم، اما چیزی پیدا نکردم. بنابراین برنامه جانبی خودم را ساختم که بسیار کاربردی است.»
این پدر جوان که برای حل بی‌خوابی و خستگی مزمن خود به خاطر نوزادان (همیشه دو صدای جیغ بدتر از یک صدای جیغ است) توانست به طور خودکفا این مشکل را حل کند تاکنون توانسته است 60 هزار پوند در سال به خاطر این برنامه جانبی درآمد کسب کند.این برنامه جانبی که «صدای سفید محیط» نام دارد و توسط تمام تازه پدران مالک آیفون و آی‌پد از روی سایت App Store اپل بارگذاری شده در دو نسخه توسعه یافته است.
نسخه رایگان آن محتوی 12 صدای خواب آور محیط است و نسخه پولی آن، 150 گزینه را ارایه می‌کند. اکنون دوقلوهای ماتیو که یک‌ساله شده‌اند تمام شب را می‌خوابند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :