آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 49257
تاریخ انتشار : 17 فروردین 1393 0:0
تعداد بازدید : 288

بدون تیتر

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: خبرها خوشحال کننده است و حداقل مرزبانان از بند ربایندگان و عوامل آدم ربا خارج شده اند و اکنون به دنبال راهی امن برای انتقال آنان به داخل کشور هستیم.

فناوران- در اين بخشنامه همچنین بر سياست‌هاي كلي اقتصاد مقاومتي در خصوص تامين شرايط و فعال‌سازي تمامي امكانات براي توسعه كارآفريني و به حداكثر رساندن مشاركت در فعاليت‌هاي اقتصادي تاكيد شده است.
براساس اين بخشنامه، اعمال 10 درصد تخفیف در واگذاری حق انتفاع و بهره‌برداری از زمین، اعیانی و تاسیسات در شهرک‌ها و نواحی صنعتی واقع در مناطق غیربرخوردار (به استثناء استان تهران) اعلام شده است.
همچنين اعمال 5 درصد تخفیف در واگذاری حق انتفاع و بهره‌برداری از زمین، اعیانی و تاسیسات در شهرک‌ها و نواحی صنعتی واقع در مناطق برخوردار (به استثناء استان تهران) نيز از ديگر اين موارد بود.
براساس اين بخشنامه همچنين افزایش زمان بازپرداخت اقساط متقاضیان واحدهای صنعتی از 30 ماه به 36 ماه و اعطای یک سال تنفس برای مناطق غیر برخوردار و شش ماه تنفس برای مناطق برخوردار (به استثناء استان تهران) بعداز عقد قرارداد مطابق جدول میزان و نحوه دریافت حق بهره‌برداری از زمین، اعیانی و تاسیسات شهرک‌ها و نواحی صنعتی درستورالعمل حق ‌بهره‌برداری مصوب سال 1392 از ديگر حمايت‌ها و ترغيب سرمايه گذاري‌ها در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :