آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4886
تاریخ انتشار : 19 دی 1390 23:18
تعداد بازدید : 534

واکمن و مسابقه زنده موسیقی پاپ

اگرچه این روزها کسی از واکمن استفاده نمی کند، اما واکمن برای خیلی ها خاطره شیرین روزهایی نه چندان دور را به ذهن می آورد و برای جوان ترها نمادی است از پیوند قدیمی موسیقی و فناوری. مسابقه ای که این روزها به ابتکار سونی اریکسون و با همکاری مجله چلچراغ در حال برگزاری است، دوباره نام واکمن را زنده کرده است.

 این مسابقه‌ اینترنتی در حقیقت برنامه‌ای برای معرفی یکی از گوشی‌های جدید سونی‌اریکسون با نام
 Live with Walkman است یک گوشی‌ جدید با قابلیت‌های ویژه برای گوش دادن و پخش موسیقی به شمار می‌رود.
این مسابقه که با نام «مسابقه‌  بزرگ موسیقی پاپ ایران» برگزار می‌شود، به‌مدت 20 روز ادامه خواهد داشت و در آن، هر روز یک سوال در رابطه با موسیقی پاپ امروز ایران مطرح می‌شود؛ به این ترتیب این مسابقه به‌نوعی حال و هوای «لایو» یا زنده هم دارد.
در این مسابقه برخی از چهره‌های شناخته‌شده و قدیمی مجلهی چلچراغ در طراحی پرسش‌ها و نظارت و داوری آن حضور خواهند داشت و برای برندگان مسابقه نیز جوایز متعدد شامل یک سفر پنج روزه به دوبی و تعدادی گوشی Live with Walkman سونی اریکسون در نظر گرفته شده است.  برای شرکت در این مسابقه لازم است ابتدا در سایت www.ppq.ir ثبت نام کنید و پس از آن به‌مدت 20 روز، از تاریخ مشخص‌شده به سوالاتی که هر روز در سایت قرار می‌گیرد پاسخ  دهید. در ضمن می‌توان از طریق صفحه‌ای که در سایت در نظر گرفته شده، از دوستان نیز برای شرکت در مسابقه دعوت کرد که این کار البته برای شرکت‌کننده امتیاز هم دارد. اطلاعات بیشتر درباره این مسابقه و همچنین اطلاعات کامل‌تری درباره گوشی سونی‌اریکسون مدل Live with Walkman در این سایت وجود دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :