آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4878
تاریخ انتشار : 19 دی 1390 23:3
تعداد بازدید : 536

Logitech Cube

لاجیتک ماوسی برای ارایه کنندگان کنفرانس عرضه می کند

شرکت لاجیتک تولیدکننده تجهیزات رایانه ای در نمایشگاه محصولات الکترونیکی لاس وگاس 2012CES از ماوس مکعبی شکل لمسی بی سیم رونمایی می کند که می تواند ابزاری مناسب برای کنفرانس ها باشد.

مهر- این ماوس که Logitech Cube نام دارد ظاهری شبیه به یک آجر کوچک دارد که به راحتی در میان دست جا می‌شود و از نظر جنبه‌های زیبایی شناختی نسبت به ماوس‌های معمولی کاملا
 نوآورانه است.
این ماوس بی‌سیم مجهز به «حالت معرفی کننده»  (Presenter Mode) است که به کاربر اجازه می‌دهد به راحتی در کنفرانس‌ها و در نشانه‌گذاری نکات مهم بر روی پرده نمایش کلیک کند.
Logitech Cube به جای کلیدهای معمول در ماوس‌ها دارای یک فضای وسیع حساس به لمس است، به این ترتیب کاربر می‌تواند با قدرت عملکرد بیشتری از این دستگاه استفاده کند.
لاجی‌تک که این ماوس مکعبی را در دو رنگ سیاه و نقره‌ای به قیمت 70 دلار عرضه خواهد کرد اشاره‌ای به وجود یک چراغ قوه لیزری در این ماوس نکرده است.
براساس گزارش CNET، به خاطر برخورداری از فناوری «گیرنده متحدسازی لاجیتک»، رایانه می‌تواند در طیف رادیویی 4/2 گیگاهرتز این دستگاه را ردیابی کند.
Logitech Cube برپایه شبکه‌های «وای-فای» قادر است به طور همزمان به بیش از شش دستگاه بی‌سیم شامل کیبورد، لپ‌تاپ، تلفن همراه هوشمند، تبلت و غیره متصل شود. باوجود این، یک پورت USB به این دستگاه اجازه می‌دهد که از طریق کابل به دستگاه‌های رایانه‌ای نصب شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :