آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 48118
تاریخ انتشار : 19 اسفند 1392 10:40
تعداد بازدید : 1025

ایدکو معرفی می‌کند

سال نو با کسپرسکی2014 فارسی

نسخه فارسی اینترنت سکیوریتی و آنتی ویروس کسپرسکی 2014 از نوزدهم اسفندماه و به مناسبت سال نو در دسترس کاربران ایرانی خواهد بود.

فناوران- شرکت ایدکو، توزیع کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در خاورمیانه و شمال آفریقا، نسخه‌های جدید محصولات خانگی کسپرسکی با رابط کاربری فارسی را در اختیار علاقمندان قرار می‌دهد.
سینا بقایی، مدیرعامل شرکت ایدکو با اشاره به فارسی سازی محصولات خانگی جدید کسپرسکی گفت: اینترنت سکیوریتی 2014 و آنتی ویروس کسپرسکی 2014 دو محصولی هستند که مطابق معمول سال‌های قبل فارسی سازی رابط کاربری آن‌ها پایان یافته و از 19 اسفندماه 92 در اختیار کاربران ایرانی قرار می‌گیرد.
بقایی با اشاره به امکان دریافت نسخه‌های فارسی اینترنت سکیوریتی و آنتی ویروس کسپرسکی از وب سایت رسمی
www.irkaspersky.comو یا وب سایت‌های نمایندگان آنلاین تصریح کرد: امسال سومین سال است که کاربران ایرانی می‌توانند از نسخه‌های خانگی محصولات کسپرسکی به زبان فارسی استفاده کنند، ضمن آنکه همانند سایر محصولات آزمایشگاه کسپرسکی، امکان به کارگیری رایگان و آزمایشی نسخه‌های فارسی نیز وجود دارد و کاربران می‌توانند به مدت یک ماه از کلیه امکانات این محصولات به طور کامل و به زبان فارسی استفاده نمایند.
مدیرعامل شرکت ایدکو درمورد جایگزینی نسخه‌های فارسی با انگلیسی اظهار داشت: کاربران می‌توانند با دریافت نسخه جدید فارسی، نسبت به نصب آن اقدام کنند و از لایسنس قبلی خودشان برای فعال سازی نسخه فارسی استفاده کنند. همچنین کلیه خریداران نسخه‌های خانگی محصولات کسپرسکی نیز می‌توانند، با کد فعال سازی یا همان لایسنس که از سایر فروشندگان معتبر دریافت داشته اند، نسبت به نصب و فعال سازی نسخه‌های فارسی اقدام کنند.
گفتنی است نسخه‌های جدید فارسی اینترنت سکیوریتی و آنتی ویروس کسپرسکی با کلیه نگارش‌های ویندوز مایکروسافت سازگار بوده و از بیستم اسفند 92 از نشانی http://irkaspersky.com/kaspersky_persian_2014 قابل دریافت و به کارگیری هستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :