آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 48035
تاریخ انتشار : 18 اسفند 1392 12:54
تعداد بازدید : 793

«سرت دیسترو» گواهینامه های سهام را آنلاین توزیع می کند

مدیر امور ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از راه اندازی سامانه توزیع آنلاین گواهی های سهام خبر داد و گفت: گواهینامه های سهام از این پس به سهامداران، از طریق سامانه سرت دیسترو (CERT DISTRO) و به صورت غیرحضوری توزیع خواهد شد.

ایرنا- مطهره مروج افزود: از این پس گواهینامه‌های سهام به سهامداران، از طریق سامانه سرت دیسترو  به صورت غیر حضوری توزیع خواهد شد.
وی با تاکید بر تلاش‌های انجام گرفته در چند سال اخیر برای تسهیل ارایه خدمات به سهامداران گفت: با راه‌اندازی این سامانه، پس از مراجعه سهامداران به یکی از 20 دفتر منتخب پیشخوان دولت در سراسر کشور و ثبت تقاضا برای صدور گواهی سهام، مراحل اداری و قانونی در این خصوص انجام شده و در پایان، اطلاعات مورد نیاز برای مراجعه به اینترنت و دریافت برگ سهام از طریق پیامک برای آنها ارسال می‌شود.
وی گفت: پیش از این سهامداران پس از ارایه درخواست خود برای خدماتی مانند اصلاح مشخصات، فقدان برگ سهام، انتقال قهری سهام و هر گونه نقل و انتقال باید برای دریافت گواهی سهام مجددا به شرکت سپرده‌گذاری مراجعه می‌کردند که با راه‌اندازی این سامانه و مراجعه به سامانه توزیع گواهی سهام و ارایه اطلاعات درخواستی، گواهی سهام خود را دریافت کنند. مروج افزود: تمهیدات خاصی برای حفظ امنیت و صحت اطلاعات در این سامانه در نظر گرفته شده است و امیدواریم با بهره‌مندی از قابلیت‌های بسیار زیاد سامانه نت کلیر (NetClear) بتوانیم ضمن بالا بردن سرعت و دقت، خدمات را آسانتر به مشتریان ارایه کنیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :