fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 48032
  تاریخ انتشار : 18 اسفند 1392 12:52
  تعداد بازدید : 561

  بدون تیتر

  وزیر بهداشت از برقراری آرامش کامل در بازار دارویی کشور از ابتدای سال آتی خبر داد و گفت: اکنون نیز در برخی اقلام دارویی تا 2 سال ذخیره داریم.

   وزیر نفت و شهردار تهران به منظور کاهش زمان سوخت‌گیری در جایگاه‌های تهران روی ساخت جایگاه‌های تک تلمبه‌ای و یا به اصطلاح زیر پله‌ای بنزین به توافق رسیدند تا صف جایگاه‌های بنزین در پایتخت کوتاه شود.
   کشتی گلدن آیز که قصد قاچاق 700هزار لیتر گازوئیل را داشت در حوالی جزیره خارک توقیف و کاپیتان هندی و 13 خدمه بنگلادشی و هدنی آن بازداشت شدند.
   رییس جمهور در آیین اختتامیه بیستمین جشنواره مطبوعات گفت: چرا برخی از مطبوعات دارای دژ پولادین هستند و هیچ کس جرات نمی‌کند به آنها نزدیک شود. نه قوه اجرایی و نه قوه قضاییه؛ بالاتر از دژ پولادین خود را قیم می پندارند، نه قیم تنها برای دولت، نه تنها قیم برای احزاب و جناح‌ها که حتی قیم برای مردم. وی افزود: امروز بودجه عظیم فرهنگی در اختیار نهادها و بخش‌هایی است که لااقل تحت نظارت قوه مجریه کشور به معنی خاص کلمه نیستند.
   تحقیق انجام شده توسط بلومبرگ نشان می‌دهد تولید نفت سازمان کشور‌های صادر‌کننده‌ نفت (اوپک) به کمترین سطح خود طی دو سال و نیم گذشته رسیده است.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :