آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 48007
تاریخ انتشار : 18 اسفند 1392 12:15
تعداد بازدید : 673

سرانه مرسولات پستی شاخص توسعه یافتگی است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت پست در نشست خبری در خوزستان سرانه مرسولات پستی را یکی از شاخصه های توسعه یافتگی کشورها عنوان کرد.

فناوران- مهری با بیان اینکه اعتماد مردم به پست و قدمت این نهاد ارتباطی، به تشریح اهمیت پست در کشورهای دنیا پرداخت.
وی دولتی بودن پست در دیگر کشورها را یکی از مصادیق اهمیت آن دانست و افزود: سالم‌سازی محیط اداری، بهره وری سازمان‌ها و امنیت شهروندان از جمله دلایل دولتی بودن پست است که در ایران هم این مسایل مورد نظر ما خواهد بود.
مدیرعامل با اعلام این که هم اکنون 7 هزار نامه‌رسان به صورت روزانه در شهر‌ها و روستا‌ها فعالیت دارند خاطرنشان کرد: در 11 ماهه نخست امسال 550 میلیون مرسوله به صورت عادی، سفارشی، پیشتاز و ویژه در سطح کشور از طریق 3 هزار و 500 خط پستی در سطح کشور جابه‌جا شد.مهری گفت: 37 میلیون مکان در کشور توسط شبکه پستی شناسایی و به آن کدپستی اختصاص یافته که استفاده از این بانک کدپستی برای تبلیغات و اطلاع رسانی بسیار مفید خواهد بود.
رییس هیات مدیره از اعتمادسازی به عنوان یکی از سیاست‌های اصلی شرکت پست نام برد و آن را عمل به تعهدهای زمانی و کیفی اعلام شده عنوان کرد.
مدیرعامل شرکت پست در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح برخی خدمات ارائه شده در پست پرداخت و افزود: با توجه به فرارسیدن سال جدید، شرکت پست یک هدیه نوروزی برای هموطنان درنظر گفته که تخفیف بیست الی پنجاه درصدی سرویس تمبر اختصاصی است که از دهه مبارک فجر آغاز شده و تا پایان فروردین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :