آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 47985
تاریخ انتشار : 18 اسفند 1392 11:37
تعداد بازدید : 794

ای ام تی تنها مرکز رسمی آموزش کسپرسکی در ایران معرفی شد

کسپرسکی، شرکت ای ام تی را به عنوان تنها مرکز مجاز آموزش کسپرسکی در ایران و خاورمیانه در وب سایت رسمی خود معرفی کرد.

فناوران- شرکت EMT هم اکنون به عنوان همکار رسمی‌شرکت کسپرسکی در برگزاری دوره‌های تخصصی و اعطای مدارک رسمی‌معرفی شده و تقویم و زمان برگزاری دوره‌های آموزشی نیز در سایت شرکت درج شده است.
شهرام آذرور، مدیر فروش منطقه آسیای غربی شرکت با اعلام این خبر گفت: همکاری‌های ای ام تی و کسپرسکی بیش از گذشته توسعه یافته و این شرکت ضمن ارائه راهکارهای جامع امنیتی کسپرسکی در ایران و کشورهای حاشیه خلیج فارس، تنها ارائه کننده خدمات آموزشی و آزمون‌های کسپرسکی در ایران و خاورمیانه نیز هست.
وی همچنین افزود: همانند قبل، ارائه این دوره‌ها نیز از طریق همکاران تجاری خواهدبود و کلیه نمایندگان ما امکان معرفی و عرضه این دوره‌ها را به مشتریان خود خواهند داشت و این یکی دیگر از وجوه تمایز همکاری با گروه شرکت‌های ای ام تی است.
آذرور ضمن تاکید بر اصالت مدارک ارائه شده از سوی لابراتوار کسپرسکی گفت: مرکز آموزش این شرکت با نام «آکادمی‌ای ام تی» با همکاری کسپرسکی و براساس تقویم موجود در سایت رسمی، دوره‌ها را برگزار کرده و مدارک رسمی‌کسپرسکی را به پذیرفته شدگان اعطا می‌کند.
این گزارش همچنین حاکی است دوره‌های متعددی هم اکنون در برنامه آموزش «آکادمی‌ای ام تی» درنظر گرفته شده که فهرست کامل آنها در نشانی
support.kaspersky.com/learning/program
قابل مشاهده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :