آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 47893
تاریخ انتشار : 17 اسفند 1392 12:5
تعداد بازدید : 632

جدیدترین دوربین حرفه ای نیکون در بازار

نیکون جدید ترین دوربین خود را با عملکردی بهتر در نور کم و مجهز به یک باتری قدرتمند با نام D4s به بازار عرضه کرد.

عکسخانه-  تغییرات دوربین D4s نسبت به دوربین پیشین یعنی D4 قابل توجه است. این دوربین حسگر 2/16 مگاپیکسلی دارد که در نور کم عملکرد بهتری دارد. پردازش‌گر EXPEED 4 سی در صد سریع‌تر از مدل پیشین عمل می‌کند و سیستم اتوفوکوس آن تقویت شده و با طراحی دوباره‌ای که داشته احتمال اینکه عکس‌هایی که با این دوربین گرفته می‌شوند تار شوند کم‌تر از پیش است. این دوربین همچنین امکان فیلم‌برداری1080 p  را با ۶۰ فریم در ثانیه دارد. حسگر دوربین تصاویر ۱۲ بیتی فشرده‌سازی ‌نشده را از ایزوی ۱۰۰ تا ۲۵۶۰۰ ذخیره می‌کند و تمامی تصاویر به دست آمده نویز کمتری از D4 خواهند داشت. به عنوان مثال نویزی که از این دوربین تازه در ایزوی ۱۶۰۰ به دست می‌آید برابری می‌کند با نویز تصویر در ایزوی ۸۰۰ دوربین نیکون D4.
علاوه بر پیشرفت ۳۰ درصدی در سرعت پردازشگر، نیکون سیستم اتوفوکوس را برای عکسبرداری و فیلم‌برداری ارتقا داده است. در سیستم جدید یک سیستم اتوفوکوس گروهی می‌تواند به طور هم‌زمان ۵ نقطه را دنبال کرده تا حتما سوژه در حال حرکت فوکوس بماند.
یکی از مزیت‌های مدل جدید دوربین نیکون باتری قدرت‌مندی است که برای این دوربین در نظر گرفته شده. انتظار می‌رود با هر بار شارژ بتوان با این دوربین 3 هزار و 200 عکس در حالت معمولی و در حالت عکاسی پیاپی 5 هزار و 960 عکس گرفت.
D4s در ۶ مارس پایان هفته گذشته به قیمت ۶۵۰۰ دلار عرضه شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :