fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 47856
  تاریخ انتشار : 17 اسفند 1392 11:54
  تعداد بازدید : 598

  شکل گیری صنعت نرم افزارهای سفارشی تحت وب

  یکی از تولیدکنندگان محتوا با تاکید بر ضرورت حمایت دولت از تولیدکنندگان نرم افزار گفت: در حوزه ICT هر روز نیازهای تازه ای ایجاد می شود که کسب وکارهای جدیدی را می طلبد؛ دولت باید با قوانین دقیق، شفاف و پایدار از تمامی کارآفرینان مشاغل نو حمایت کند.

  خبرگزاری فارس- مهدی استوی افزود: در صورتیکه دولت حمایت‌های زیرساختی، اثرگذار و بلندمدت از تمامی فعالان حوزه نرم‌افزار داشته باشد، با توجه به وجود نیروهای متخصص می‌توانیم شاهد رونق در این صنعت
  باشیم.
  وی بر لزوم حمایت‌های قانونمند از تمامی کارآفرینان برای توسعه‌ مشاغل ایجاد شده و جدید تاکید کرد و گفت: در حوزه ICT هر روز نیازهای تازه‌ای ایجاد می‌شود که کسب‌وکارهای جدیدی می‌طلبد.
  استوی تولید نرم‌افزارهای سفارشی تحت وب را یکی از حوزه‌های جدید ایجاد اشتغال در کشور عنوان کرد و گفت: امروز ابزارهای جدید، طراحی‌های جذاب و پایگاه‌های اینترنتی نقش موثری در برقراری ارتباط بین سازمان‌‌ها و مخاطبان دارند.
  وی ادامه داد: سازمان‌های کوچک و بزرگ نیازمند راهکارهای حرفه‌ای اینترنتی برای تولید سرمایه، ایجاد ارزش افزوده و برقراری کانال‌های ارتباطی ساده هستند.
  همچنین ایجاد پورتال سازمانی، نیازمند نگهداری، پایش و به‌روزرسانی است که خود به معنای ایجاد شغل جدید به‌واسطه‌ محصول جدید است.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :