fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 4774
  تاریخ انتشار : 17 دی 1390 10:0
  تعداد بازدید : 316

  مدير شركت اينترنتي مدعی شد:

  دولت باید پهنای باند را رایگان در اختیار ISPها بگذارد

  يك مدير شركت اينترنتي معتقد است كه دولت بايد اينترنت را به صورت رايگان در اختيار شركت هاي اينترنتي و ارايه كنندگان قرار دهد تا شركت ها براساس سيستم توزيع از مردم پول دريافت كنند.

  ایسنا- باقر افخمي با تاكيد بر اينكه امروزه اينترنت به‌عنوان ابزاري مهم و تاثيرگذار محسوب مي‌شود، اظهار داشت: دولت مي‌تواند با رايگان كردن ارايه اينترنت به شركت‌هاي اينترنتي نقش تولي‌گري را در پايين آوردن قيمت داشته باشد زيرا قيمت اينترنت براي دولت رقمي محسوب نمي‌شود و مي‌تواند آن را رايگان در اختيار شركت‌ها قرار دهد.
  اين مدير شركت اينترنتي تاكيد كرد: دولت بايد پهناي باند را به‌صورت رايگان در اختيار شركت‌هاي اينترنتي قرار دهد تا شركت‌هاي ارایه‌كننده طي فرآيند فروش اين كالا به مردم و رساندن اينترنت به کاربر درآمد كسب كنند.
  وي افزود: با توجه به اينکه تنها بستر ارتباطي پهناي‌باند از طرف شرکت مخابرات ارایه مي‌شود، شرکت‌هاي خصوصي در اين حوزه با کاهش عملکرد و کارايي مواجه شده‌اند، به همين خاطر افراد متخصص در اين شرکت‌ها هم با مشکلات مختلفي در زمينه کاري خود مواجه‌اند.
  اين مدير شركت اينترنتي تصريح كرد: شرکت‌هاي خدمات اينترنتي با ارایه اينترنت پرسرعت، به مبحث پشتيباني توجه فراواني دارند و در اين حوزه به کاربران خود خدمات قابل قبولي مي‌دهند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :