آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4774
تاریخ انتشار : 17 دی 1390 10:0
تعداد بازدید : 359

مدير شركت اينترنتي مدعی شد:

دولت باید پهنای باند را رایگان در اختیار ISPها بگذارد

يك مدير شركت اينترنتي معتقد است كه دولت بايد اينترنت را به صورت رايگان در اختيار شركت هاي اينترنتي و ارايه كنندگان قرار دهد تا شركت ها براساس سيستم توزيع از مردم پول دريافت كنند.

ایسنا- باقر افخمي با تاكيد بر اينكه امروزه اينترنت به‌عنوان ابزاري مهم و تاثيرگذار محسوب مي‌شود، اظهار داشت: دولت مي‌تواند با رايگان كردن ارايه اينترنت به شركت‌هاي اينترنتي نقش تولي‌گري را در پايين آوردن قيمت داشته باشد زيرا قيمت اينترنت براي دولت رقمي محسوب نمي‌شود و مي‌تواند آن را رايگان در اختيار شركت‌ها قرار دهد.
اين مدير شركت اينترنتي تاكيد كرد: دولت بايد پهناي باند را به‌صورت رايگان در اختيار شركت‌هاي اينترنتي قرار دهد تا شركت‌هاي ارایه‌كننده طي فرآيند فروش اين كالا به مردم و رساندن اينترنت به کاربر درآمد كسب كنند.
وي افزود: با توجه به اينکه تنها بستر ارتباطي پهناي‌باند از طرف شرکت مخابرات ارایه مي‌شود، شرکت‌هاي خصوصي در اين حوزه با کاهش عملکرد و کارايي مواجه شده‌اند، به همين خاطر افراد متخصص در اين شرکت‌ها هم با مشکلات مختلفي در زمينه کاري خود مواجه‌اند.
اين مدير شركت اينترنتي تصريح كرد: شرکت‌هاي خدمات اينترنتي با ارایه اينترنت پرسرعت، به مبحث پشتيباني توجه فراواني دارند و در اين حوزه به کاربران خود خدمات قابل قبولي مي‌دهند.


نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :