آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 47659
تاریخ انتشار : 14 اسفند 1392 11:29
تعداد بازدید : 875

شعبه بانک ملت در استانبول مجوز ارایه خدمات بیمه گرفت

سازمان تنظیم و کنترل نظام بانکی ترکیه مجوز لازم را برای فعالیت در زمینه خدمات بیمه به شعبه مرکزی بانک ملت در استانبول صادر کرد که با ارایه این مجوز تسهیلات تجاری بین دو کشور رونق خواهد یافت.

ایرنا- مصوبه سازمان تنظیم و کنترل نظام بانکی ترکیه دیروز با انتشار در روزنامه رسمی ترکیه، اجرایی شد.
یونس هرمزی مدیر بانک ملت شعبه استانبول در ترکیه افزود: بانک ملت در اوایل سال گذشته میلادی چنین درخواستی را به مقام نظارتی امور بانکی در ترکیه داده بود که با تصویب اعضای هیات مدیره سازمان تنظیم و کنترل نظام بانکی ترکیه، اجرایی شد.
وی افزود: بدین وسیله بانک ملت خواهد توانست در توسعه خدمات بانکی و بیمه‌ای گامی روبه جلو بردارد و با مصوبه این سازمان مجاز شده است خدمات بیمه‌ای هم ارائه دهد.
هرمزی افزود: با این مصوبه بانک ملت در ترکیه به نمایندگی از شرکت‌های بیمه ثبت شده در ترکیه خدمات بیمه نیز ارائه خواهد کرد.
به گفته مدیر بانک ملت در ترکیه صدور این مجوز به ویژه در امور تبادلات تجاری بین دو کشور اعم از حمل و نقل و اموال منقول و غیرمنقول خدمات بانکی و بیمه ای تسهیلاتی را ایجاد خواهد کرد. هرمزی گفت بانک ملت تاکنون توانسته است خدمات بانکی مورد نیاز در تبادلات تجاری بین دو کشور را در حد امکانات تعریف شده انجام دهد و امیدوار است در دوره پیش رو نقش بیشتری در توسعه روابط اقتصادی و تجاری دوکشور داشته باشد.
بانک ملت ایران سه شعبه در شهرهای استانبول، آنکارا و ازمیر ترکیه دارد که شعبه استانبول، مرکزی محسوب می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :