آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 47517
تاریخ انتشار : 13 اسفند 1392 11:8
تعداد بازدید : 741

قدردانی از تولیدکنندگان محتوای دیجیتال

امروز در همایش راهکارهای تولید محتوا در فضای مجازی جمعی از تولیدکنندگان محتوای دیجیتال با حضور ابوترابی فرد؛ نایب رییس مجلس شورای اسلامی مورد قدردانی قرار می گیرند.

فناوران- ابوترابی فرد، نایب رییس اول مجلس ‌در همایش راهکارهای تولید محتوا در فضای مجازی با موضوع بررسی دیدگاه‌های مقام معظم رهبری در خصوص تولید محتوا در فضای مجازی و ضرورت رفع موانع اجرایی و قانونی تولید محتوای دیجیتال توسط جوانان کشور با هدف حضور موثر نیروهای مردمی ‌در جنگ نرم سخنرانی خواهد کرد.بیان راهکارهای تولید محتوا در فضای مجازی از دیگر موضوعاتی است که در این همایش توسط حسن نجفی سولاری، رییس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد ‌مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.
همچنین ارائه گزارشی از وضعیت تولیدکنندگان محتوای دیجیتال در استان تهران و پخش تیزرها، نماهنگ‌ها و انیمیشن‌های تولید شده در این استان با موضوع فضای مجازی از دیگر برنامه‌های این همایش خواهد بود.
همایش بررسی راهکارهای تولید محتوا در فضای مجازی امروز (سه شنبه، 13 اسفندماه) از ساعت 14:30 تا 18 در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان تهران برگزار خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :