آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 47400
تاریخ انتشار : 12 اسفند 1392 11:12
تعداد بازدید : 610

مخابرات امسال 2800 میلیارد تومان سرمایه گذاری کرد

میزان سرمایه گذاری شرکت مخابرات ایران در سال 92 به 2800 میلیارد تومان می رسد که در طول تاریخ مخابرات بی سابقه بوده است.

فناوران- سید مصطفی سید‌هاشمی‌، رییس هیأت مدیره شرکت مخابرات ایران که به مناسبت افتتاح طرح‌های مخابراتی در استان مرکزی سخن می‌گفت؛ افزود: تحول در مخابرات، بلافاصله بعد از خصوصی سازی شروع شد و ما برای سه گروه برنامه ریزی کردیم.
وی ادامه داد: گروه اول، حاکمیت است. حاکمیت از مخابرات، امنیت، قانون مداری و توسعه را می‌خواهد که ما طی این 4 سال نشان دادیم که بطور کامل خواسته‌های دولت را اجرا کرده‌ایم.گروه دوم ، ذینفعان (مشترکان مخابرات ، سهامداران بزرگ و کوچک) هستنند که در این بخش مهمترین کار ما، افزایش سودآوری، افزایش کیفیت و حفظ ارزش سهام بوده است. طی این چهار سال ، سود به ازای هر سهم را از 130 ریال به 430 ریال رسانده ایم، بدون اینکه تغییری در تعرفه‌ها داشته باشیم.
وی افزود: گروه سوم هم کارکنان هستند که تلاش هیأت مدیره شرکت مخابرات ایران، تأمین منافع کارکنان به بهترین شکل ممکن بوده که با تصویب قانون خاص، آن را اجرا کردیم.
رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران گفت: این شرکت به لحاظ ارزش آفرینی و بهره‌گیری از نیروهای متخصص و توانمند ششمین شرکت مطرح ایران از لحاظ ارزش افزوده است.سید‌هاشمی‌اضافه کرد: ایجاد امنیت پایدار و رعایت حریم خصوصی مشترکان از خواسته‌های حاکمیت به شمار می‌رود که شرکت مخابرات با تمام سعی و اهتمام خود به دنبال افزایش ضریب ایمنی زیر ساخت‌های شبکه است.
رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران بیان کرد: سال گذشته شرکت مخابرات 36 هزار میلیارد ریال ارزش آفرینی و درآمد خود را به منظور تحقق برنامه‌ها در اختیار دولت قرار داده است.وی اجرای طرح هم کد سازی، شبکه مخابراتی استان مرکزی را از برنامه‌های مهم این شرکت دانست و افزود: با اجرای این طرح امکان تماس از هر نقطه این استان با شهرهای دیگر آن بدون افزایش تعرفه صورت می‌گیرد که با اجرای این طرح میزان درآمدهای مخابرات نسبت به مدت مشابه سال قبل 140 میلیارد ریال کاهش داشته است که این کاهش به دلیل عدم افزایش تعرفه‌های مخابراتی بوده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :