آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 47262
تاریخ انتشار : 11 اسفند 1392 10:46
تعداد بازدید : 783

برندگان هفته هشتم هفته های ۲۰۰ میلیونی

قرعه کشی هفته هشتم طرح «هفته های ۲۰۰ میلیونی» همراه اول برگزار شد و برندگان آن مشخص شدند.

فناوران- روز جمعه 9 اسفندماه، طی مراسمی‌با حضور جمعی از مدیران اپراتور اول و نمایندگان نهادهای نظارتی، قرعه‌کشی جوایز هفته چهارم بهمن ماه طرح «هفته‌های۲۰۰ میلیونی» همراه اول که زمستان امسال اجرا می‌شود، برگزار شد و دو برنده خوش شانس جایزه یکصد میلیون تومانی معرفی شدند.
پس از قرعه کشی میان شماره‌های دایمی‌ و اعتباری، آقایان عقیل ذاکری گورزانگی از استان فارس و اسماعیل نقیب از استان تهران به عنوان برندگان خوش شانس هفته هشتم معرفی شدند.بر اساس این گزارش، مشترکان اپراتور اول هر هفته شانس این را خواهند داشت که در قرعه کشی دو جایزه یکصد میلیون تومانی شرکت کنند.
در طرح «هفته‌های ۲۰۰ میلیونی» که تا پایان زمستان امسال ادامه دارد، همراه اولی‌ها می‌توانند برای برنده شدن جوایز ۱۰۰ میلیونی، به روش‌های مختلف نظیر فعالسازی سیمکارت دائمی (۱۰۰ امتیاز)، کارکرد سیمکارت دائمی (هر ۱۰۰۰ تومان یک امتیاز)، فعالسازی سیمکارت اعتباری (۱۰ امتیاز) و شارژ سیمکارت اعتباری(هر ۱۰۰۰ تومان یک امتیاز) اقدام کنند.
در طرح مذکور، محاسبه امتیازات شرکت کنندگان در قرعه کشی بصورت هفتگی است و امتیازات یک هفته به هفته بعدی انتقال نمی‌یابد.
بر اساس این گزارش مشترکان برای شرکت در قرعه‌کشی نیاز به هیچ گونه ثبت نام یا فعالیت خاصی نداشته و به صورت خودکار در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند. مشترکین اپراتور اول می‌توانند برای دریافت راهنمای طرح، عدد «۹» و برای استعلام امتیاز، عدد «۱» را به سامانه ۸۰۸۳ پیامک کنند. همچنین کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص از طریق پرتال همراه اول به نشانی mci.ir امکان پذیر است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :