آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 46601
تاریخ انتشار : 4 اسفند 1392 11:57
تعداد بازدید : 798

محصولات بانکداری الکترونیکی «اینجنیکو» به ایران آمد

«همایش تخصصی معرفی محصولات شرکت اینجنیکو» برای معرفی محصولات این شرکت فرانسوی در حوزه بانکداری الکترونیکی برگزار شد.

فناوران- مریم برادران، قائم‌مقام مدیرعامل شرکت اطلاعات فناوری جهانی پارس گفت: توجه به تحولات اخیر کشور در حوزه پرداخت و ایجاد ساز و کارهای شاپرک، پاسخ به نیازهای جدید در حوزه پرداخت الکترونیکی را از اهداف برگزاری این همایش و نمایشگاه جانبی آن بود.
مریم برادران در خصوص بازار پرداخت الکترونیکی در دنیا گفت: گرایش این بازار بیشتر به سمت پرداخت‌های غیر تماسی و کاربری آسان است. اینجنیکو اولین شرکتی است که دستگاه پرداخت غیرتماسی را درست کرد و امروز بیش از 5 میلیون دستگاه فعال دارد و دستگاه‌هایش مطابق با آخرین استانداردهای بین‌المللی در زمینه پرداخت‌های غیر تماسی هستند. کوروش خوانساری مدیر فروش اینجنیکو نیز در این همایش گفت: امنیت در اینجنیکو، مفهوم یا ویژگی تولید نیست. بلکه به عنوان قلب تجارت ما محسوب می‌شود و ما به عنوان عضوی از سازمان‌های بین‌المللی استاندارد در حوزه امنیت پرداخت PCISCC و EMV به همراه شرکای تجاری خود به شدت درگیر و متعهد به ریسک‌های مرتبط با امنیت در حوزه پرداخت برای مشتریانمان هستیم.
وی افزود: مسلما شرکتی مثل اینجنیکو که بیش‌ترین تعداد دستگاه‌های پرداختی در دنیا را دارد نقات قوت بسیاری هم دارد. یکی از نقاط قوت اینجنیکو را می‌توان داشتن تجهیزات و راهکارهای مطابق با استانداردهای روز دنیا در حوزه پرداخت و قابلیت تطبیق با زیرساخت‌های مختلف در بیشتر بسترها را برشمرد. همچنین داشتن شبکه شرکای تجاری گسترده در سطح بین‌المللی و پشتیبانی فنی قوی یکی دیگر از ویژگی‌های اینجنیکو است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :