آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 46596
تاریخ انتشار : 4 اسفند 1392 11:53
تعداد بازدید : 755

برترین کشورها در سرعت اینترنت موبایلی

جدیدترین گزارش منتشر شده در زمینه سرعت اینترنت موبایل در جهان حاکی از آن است که استرالیا با 24/5مگابایت بر ثانیه دارای بالاترین سرعت اینترنت در جهان است.

خبرگزاری مهر- استرالیا با سرعت متوسط دانلود 24/5مگابیت بر ثانیه روی شبکه نسل چهارم در راس فهرست قرار دارد و پس از آن ایتالیا با سرعت دانلود 22/2مگابایت بر ثانیه قرار گرفته است.
در این گزارش که همه ساله توسط شرکت انگلیسی اوپن سیگنال تهیه می‌شود، آمده است استرالیا با وجود سرعت اینترنت بالا در همه وقت قابل دسترسی نیست و از نظر پوشش زمانی دسترسی به اینترنت نسل چهارم، کره‌جنوبی است که با 91 درصد مواقع زمانی، در راس این لیست قرار گرفته است.
سرعت دانلود اینترنت همراه در کره‌جنوبی 18/6مگابیت بر ثانیه است.
استرالیایی‌ها فقط 58 درصد مواقع به اینترنت پرسرعت خود دسترسی دارند و از این نظر رتبه نهم جهان را به خود اختصاص داده‌اند.
بر اساس این گزارش استرالیا طی سه سال اخیر شبکه اینترنت خود را از نسل سوم به نسل چهارم ارتقا داده است تا بتواند به نیاز کاربران اینترنت موبایل پاسخ دهد.
بر اساس اعلام اوپن سیگنال، فناوری نسل چهارم سرعتی را عرضه می کند که پنج برابر سریعتر از نسل سوم است.
این داده جدید نشان می‌دهد که در نیمه دوم سال 2013 سرعت پوشش کلی استرالیا 42 درصد نسبت به نیمه دوم سال 2010 افزایش یافته است.
بر اساس اعلام اوپن سیگنال برزیل، هنگ‌کنگ، دانمارک، کانادا، سوئد، کره جنوبی، انگلیس، فرانسه، آلمان، مکزیک، روسیه، ژاپن، آمریکا و  فیلیپین پس از استرالیا و ایتالیا رتبه‌های سوم تا چهاردهم را به خود اختصاص داده‌اند.
اما کره جنوبی، سوئد، هنگ کنگ ، ژاپن ، کانادا، آمریکا، مکزیک، دانمارک، استرالیا، انگلیس، فرانسه، ایتالیا، آلمان، برزیل، روسیه و فیلیپین در زمینه رتبه‌بندی کشورها از نظر زمان دسترسی به اینترنت نسل چهارم، جایگاه اول تا شانزدهم را در اختیار دارند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :