آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 46579
تاریخ انتشار : 4 اسفند 1392 11:30
تعداد بازدید : 1018

برندهای برتر فناوری اطلاعات و ارتباطات معرفی شدند

روز بیستم بهمن ماه برندهای برتر گروه‎های مختلف کالایی و خدماتی با دریافت تندیس‎های زرین و سیمین و لوح‎های افتخار، معرفی شدند.

فناوران- در این برنامه که با حضور نمایندگان مجلس، رییس سازمان حمایت از حقوق تولیدکنندگان و مصرف کنندگان و مدیران شرکت‌ها و دیگر مدعوین برگزار شد، لوح‎های زرین و سیمین به برندهای برتر اهدا شد.
محمدسعید اربابی، رئیس فراکسیون حمایت از حقوق مصرف کنندگان مجلس از دغدغه 70 نفر نماینده عضو این فراکسیون از کیفیت زندگی مردم گفت و بیان داشت: برند فضای ذهنی مثبت را برای مصرف کننده بوجود می‌آورد که تولید کننده با مسوولیت‎پذیری و شفافیت تحت یک نشان تجاری خاص اقدام به عرضه محصول می‎کند، لذا خریدار اطمینان می‎یابد که تولیدکننده به وظایف زیست محیطی و موازین مرتبط با استاندارد، ضمانت محصول و نیز خدمات پس از فروش عمل کرده و این موضوع موجب اطمینان بازار می‎شود.
ارسلان فتحی‎پور، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس نیز حمایت از صنعت و برند سازی در بخش خصوصی را در دستور کار این کمیسیون اعلام کرد و با بیان اینکه مجلس درصدد است که قانونی در رابطه با برند تصویب کند، گفت: کارهای مطالعاتی روی این قانون درمرکز پژوهش‎های مجلس در حال انجام است و من قول می‎دهم سال آینده قانون برندمحوری به تصویب برسد.
در پایان این مراسم برندهای برتر 41 گروه کالایی و خدماتی لوح‎های زرین و سیمین خود را دریافت کردند.
بر اساس این گزارش، در حوزه فناوری اطلاعات در حوزه خدمات گارانتی، گارانتی مادیران لوح زرین و گارانتی سازگار لوح سیمین دریافت کردند و گارانتی هماهنگ حائز لوح افتخار شد.
در حوزه اینترنت، شاتل لوح زرین را به خود اختصاص داد، پارس آن‎لاین لوح سیمین دریافت کرد و‌های‎وب لوح افتخار را به دست آورد.
همچنین در حوزه تولیدکنندگان تبلت، به اپل لوح زرین تعلق گرفت، سامسونگ لوح سیمین را به دست آورد و به دیمو لوح افتخار اهدا شد.
در حوزه بانکداری اینترنتی بانک ملت لوح زرین و بانک ملی لوح سیمین دریافت کردند.
در حوزه فروشگاه‎های اینترنتی، دی‎جی‎کالا لوح زرین، زنبیل لوح سیمین و تجارت ماندگار لوح افتخار را از آن خود کردند.
در حوزه موبایل، سامسونگ ، اپل و GLX به ترتیب  لوح زرین، سیمین و لوح افتخار گرفتند و در حوزه دوربین دیجیتال، کانن و سونی لوح‌های زرین و سیمین را به خانه بردند.در حوزه تولید تلویزیون نیز سونی ، سامسونگ و xvision به ترتیب الواح زرین، سیمین و افتخار را از آن خود کردند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :