آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 46453
تاریخ انتشار : 3 اسفند 1392 11:35
تعداد بازدید : 604

اچ تی سی گوشی شکسته تعویض می کند

شرکت HTC به منظور تعویض گوشی هایی که صفحه نمایش آنها شکسته در آمریکا فراخوان داد.

فناوران- شرکت HTC در آمریکا اعلام کرد که طرحی با نام HTC Advantage را ارایه کرده که بر اساس آن کاربرانی که صفحه نمایش گوشی‌های‌شان به هر دلیلی شکسته شده، می‌توانند به دفاتر این شرکت در آمریکا مراجعه کرده و نسبت به تعویض گوشی‌ خود اقدام کنند.
HTC Advantage  طرحی است که به کاربران آمریکایی امکان می‌دهد که به شکل رایگان هر مدل از گوشی‌های برند ا‌چ‌تی‌سی را تعویض کنند.
 گزارش‌ها حاکی است که HTC به‌روز رسانی  گوشی‌هایش را با آخرین نسخه از سیستم‌عامل آندرویید برای دو سال پس از عرضه ادامه می‌دهد و به کاربران آمریکایی این فرصت را داده که اگر گوشی آنها در شش ماه ابتدایی خرید دچار شکستگی شود اچ‌تی‌سی گوشی آنها را به شکل رایگان تعویض می‌کند.به گفته جان مک‌نزی، مدیر آمریکایی اچ‌تی‌سی، این شرکت برآورد کرده که مردم هزینه زیادی صرف خرید گوشی‌های هوشمند می‌کنند تا جدیدترین و پیشرفته‌ترین محصولات موبایلی را خریداری کنند، بنابراین HTC برای اطمینان از وفاداری کاربران درصدد است در به روز رسانی گوشی‌ها و در صورت آسیب دیدن به آنها کمک کند. بنابراین در تاریخ فعالیت HTC برای نخستین بار قصد دارد از سرمایه گذاری مردم برای خرید گوشی‌های اچ‌تی‌سی پشتیبانی کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :