آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 46247
تاریخ انتشار : 30 بهمن 1392 11:18
تعداد بازدید : 897

کاربران 20 درصد تخفیف می‌گیرند

PAPها از روز گذشته 35 درصد تخفیف گرفتند

مدیرکل روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: مصوبه ۱۸۱ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات دیروز به زیرساخت ابلاغ و از روز گذشته تعرفه های اینترنت برای شرکت های خصوصی و PAPها (شرکت های ندا) ۳۵ درصد کاهش یافت.

تسنیم - مهدی خدایی با بیان اینکه مصوبه یکصد و هشتاد و یکم کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تازه امروز به ما ابلاغ شد، اظهار کرد: روال طبیعی این است که از زمان ابلاغ مصوبات، رویه‌ جدید لحاظ و اعمال شود؛ لذا بر این اساس شرکت ارتباطات زیرساخت از امروز تعرفه پهنای باند اینترنت خود را با 35 درصد تخفیف به شرکت‌های ارائه کننده خدمات اینترنت پرسرعت واگذار خواهد
کرد.
وی افزود: براساس دستور وزیر ارتباطات و مصوبات کمیسیون تنظیم، شرکت‌های ارائه کننده خدمات هم باید از تاریخ ابلاغ مصوبه اقدام به کاهش تعرفه اینترنت به میزان 20 درصد برای کاربران نهایی کنند.
او با بیان اینکه بخشی از تعرفه نهایی سرویس اینترنت مربوط به زیرساخت می‌شود، گفت: سهم زیرساخت از تعرفه اینترنت کاربر نهایی کمتر از 20 درصد و مابقی هزینه‌ها (بالغ بر 80 درصد) در ارتباط با شرکت‌های خصوصی و ارائه کننده خدمات است.
مدیر کل روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: با 35 درصد کاهش در تعرفه فروش خود و با سهم کمتر از 20 درصدی در هزینه‌های مشترکان، عملا سهم ما از هزینه‌های نهایی به حدود 5 تا 7 درصد می‌رسد و شرکت‌های PAP و مخابرات هم باید با کاهش 13 تا 15 درصدی تعرفه‌های خود نهایتا کاهش 20 درصدی را برای کاربران نهایی به ارمغان آورند.
وی در پایان خاطر نشان کرد: تعرفه ما از روز گذشته برای شرکت‌ها، 35 درصد کاهش یافت و به همین نسبت شرکت‌های ارائه کننده خدمات هم باید هزینه‌های کاربر نهایی را از محل تخفیفات خود لحاظ کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :