آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 46228
تاریخ انتشار : 30 بهمن 1392 10:55
تعداد بازدید : 1385

جهانگرد: سازمان IT چابک می شود

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: فناوری اطلاعات در حال حاضر به عنوان یک ابزار حیاتی برای نظام اجرایی کشور محسوب می شود.

فناوران - نصرالله جهانگرد در مراسم تودیع و معارفه معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی این سازمان، افزود: مدیریت بخش‌های مختل نظیر بخش‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی، نیازمند منابع اطلاعاتی، شبکه‌ها و سیستم‌ها
است.
وی افزود: سازمان فناوری اطلاعات ایران باید مرکزی به منظور به کارگیری صحیح از این فناوری در کشور باشد.
جهانگرد تاکید کرد: برهمین اساس، این سازمان باید در رفتار چابک باشد تا از این طریق قوانین دست و پاگیر اداری به حداقل برسد و این چابک سازی به بخش فنی نیز منتقل شود.
رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران تغییر را فرصت انجام تجربه و ارایه خلاقیت و ایده‌های مختلف دانست و ابراز امیدواری کرد که با این تغییرات شاهد پیشرفت بیش از پیش سازمان و برنامه‌های در دست اجرا باشیم.
در این مراسم عبدالرضا بهادری فرد در حکمی ‌از سوی جهانگرد به سمت معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی سازمان فناوری اطلاعات ایران منصوب شد.
در متن حکم ابلاغ شده از سوی جهانگرد، بر ایجاد سازمانی چابک، پویا، کارآفرین و بهره‌ور از طریق اجرایی کردن اقدام‌های مختلف نظیر چابک‌سازی سازمان با مدیریت بهینه منابع انسانی و ایجاد محیطی بالنده برای ارتقا دانش، مهارت و توانمندی نیروی انسانی تاکید شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :