آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 46223
تاریخ انتشار : 30 بهمن 1392 10:49
تعداد بازدید : 756

بلاتکلیفی برخی مدیران میانی وزارت ارتباطات

با وجود آنکه نزدیک به 6 ماه از استقرار دولت جدید می گذرد، اما برخی از مدیران میانی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در نوعی رخوت و بلاتکلیفی به سر می برند.

فرشید رضایی

وزیر ارتباطات دولت جدید به جز تغییر چند معاون باقی معاونت‌های سابق وزارت ارتباطات را ابقا یا در معاونتی دیگر به کار گرفته
است.
در این میان اما مدیران میانی و کل به جا مانده از دولت قبل هنوز با جابه جایی، تغییر یا ابقا مواجه نشده‌اند.
این در حالیست که برخی از این مدیران تا پیش از این ارتباطات رسانه‌ای داشته و پاسخگوی حوزه عملکردی خود بودند، اما حالا به علت بی‌اطلاعی از وضعیت مسوولیتی خود، اندکی محتاط و به دور از رسانه‌ها قرار دارند.
گفته می‌شود این وضعیت تا پایان سال جاری که به نوعی همزمان با اتمام احکام این مدیران است ادامه خواهد یافت.
اما تا کنون که تعدادی از این مدیران در پاسخ به پرسش‌های خبرنگاران اعلام می‌کنند که هنوز مطمئن نیستند در جایی که مسوولیت دارند باقی می‌مانند تا نسبت به امور اجرایی حوزه کاری خود گفت و گو
کنند.
این در حالیست که تقریبا هیچکدام از این مدیران نیز هیچ اطلاعی از نظر مدیران جدید برای ادامه همکاری و شکل مسوولیت محوله ندارند.
به هر تقدیر این مدیران قطعا در حال اجرای ماموریت‌های خود تا پایان حکم مسوولیتی خود هستند اما این که مدیری نداند تا چند ماه احتمال ادامه کار دارد فرصت برنامه‌ریزی میان مدت و بلند مدت را پیدا نمی‌کند.
در نتیجه این مدیران با روزمرگی سعی در اجرای وظایف خود دارند تا در نهایت تکلیف کارشان مشخص شود.
از این رو شاید بتوان تا یک ماه آینده نیز به همین وضع پیش رفت تا به سال آینده برسیم اما به نظر می‌رسد در پنج ماه گذشته فرصت کافی برای به تعویق نینداختن وضعیت این مدیران فراهم شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :