آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 46115
تاریخ انتشار : 29 بهمن 1392 11:51
تعداد بازدید : 708

بیمه ایران مرکز داده جدید راه اندازی کرد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی بیمه ایران گفت: درمرکز جدید دیتا سنتر بیمه ایران قابلیت ارتقا تا پنج برابر ظرفیت فعلی پیش بینی شده است و ذخیره سازی اطلاعات در آن به صورت جداگانه و در سرورهای موازی انجام می گیرد و همین موضوع سبب افزایش ضریب امنیتی و ثبات بیشتر آن شده است.

روابط عمومی بیمه ایران- محمود امرالهی درحاشیه بهره برداری از مرکز جدید داده‌ها (دیتا سنتر) این شرکت، افزود: خوشبختانه با دانش فنی همکاران شرکت و پیمانکاران کار بزرگی صورت گرفت و یک قدم دیگر به ارایه خدمات آسان‌تر به بیمه گذاران نزدیک‌تر شدیم.
وی افزود:‌ در حال حاضر با بهره‌برداری از این مرکز بزرگترین شبکه سراسری کشور در مقایسه با شبکه‌های تجاری داخلی به بیمه ایران تعلق دارد.
مدیر عامل بیمه ایران درباره مشخصات فنی مرکز جدید داده گفت: این مرکز بر مبنای آخرین مدل‌های استاندارد دنیا، طراحی و در آن از جدید‌ترین فناوری‌های روز استفاده شده است که نسبت به مرکز قبلی داده‌ها از سطح کیفی و قابلیت اطمینان بالاتری برخوردار است.
وی گفت: در این طرح که با 4 سال کار مداوم 65 مهندس زبده در گروه‌های مختلف آماده بهره برداری شده است،کیفیت ارایه خدمات به شبکه فروش و  شعب ارتقا پیدا کرده و از نظر امنیتی نیز بستر امن‌تری فراهم شده است.
رییس هیات مدیره بیمه ایران درباره میزان پایداری سیستم‌های موجود در این دیتا سنتر نیز گفت: این مرکز داده از سطح پایداری قابل قبولی برخوردار است و بنا بر اظهارات کارشناسان به لحاظ طراحی و اجرا در نوع خود منحصر بفرد است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :