آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 46099
تاریخ انتشار : 29 بهمن 1392 11:27
تعداد بازدید : 783

ایدکو، نخستین همکار پلاتینیوم کسپرسکی

ایدکو در جدیدترین رده بندی نمایندگان کسپرسکی، به عنوان همکار رده پلاتینیوم در عرضه محصولات شرکتی معرفی شد.

فناوران- شرکت ایدکو، توزیع کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در خاورمیانه و شمال آفریقا، با کسب حداکثر امتیاز ممکن، به عنوان نخستین همکار رده پلاتینیوم در ایران انتخاب و معرفی شد.
به گزارش موسسه دیده بان آی تی، سینا بقایی، مدیرعامل شرکت ایدکو درباره ایجاد تغییرات در گروه‌بندی نمایندگان رسمی فروش کسپرسکی گفت: از سال 2014 میلادی، شرکت کسپرسکی تغییراتی در نحوه رده‌بندی نمایندگان خود ایجاد کرده و آن‌ها را به چهار گروه ثبت شده، نقره‌ای، طلایی و پلاتینیوم تقسیم کرده است.
وی درباره عملیاتی شدن این تقسیم بندی و سخت گیری های جدید شرکت کسپرسکی افزود: براساس این گروه بندی جدید، شرکت‌هایی که دارای بالاترین آمار فروش بوده و از تخصص فنی و فروش بالایی برخوردار باشند، در رده ارائه محصولات شرکتی، به عنوان نماینده پلاتینیوم معرفی می‌شوند.
بقایی با بیان تلاش‌های این شرکت در سال‌های گذشته و بالابودن نرخ رضایتمندی مشتریان گفت: ارائه مشاوره صحیح در انتخاب محصول به مشتریان، همکاری با تعداد بالایی متخصصین فنی با مدارک تخصصی کسپرسکی، حضور چندین کارشناس فروش با مدارک تخصصی کسپرسکی و همچنین کسب رتبه لازم در رضایتمندی مشتریان از خدمات دریافتی، از جمله پارامترهای مهم در این گروه بندی است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :