آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 45910
تاریخ انتشار : 28 بهمن 1392 11:11
تعداد بازدید : 1106

شرکت ایران کیش ارایه کرد:

4 سرویس جدید برای تسریع وصول مطالبات بانک ها

محسن قادری، مدیرعامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش از راه اندازی و بهره برداری چهار نرم افزار ویژه برای بهینه سازی زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری این شرکت، خبر داد.

پایگاه خبری پرداخت الکترونیک- وی افزود: با بهره‌برداری از این سیستم‌ها که فاز آزمایشی و بهره‌برداری داخلی آنها به پایان رسیده است، امکان ارایه گزارش‌های جامع و صورت‌حساب‌های دقیق و به روز به مشتریان شامل هشت بانک بزرگ کشور، فراهم شده و به تسریع در وصول مطالبات کمک خواهد کرد.
مدیرعامل شرکت ایران کیش گفت: یکی از سیستم‌های مهم، سیستم انبار جامعی است که موجودی انبار را از نظر تعداد موجودی و تخصیص آن به صورت اتوماتیک مورد کنترل و نظارت قرار داده و در مراحل پایانی است.
وی در مورد ایجاد و راه‌اندازی دومین سیستم این شرکت گفت: در بخش فناوری اطلاعات، دیتابیس یکپارچه‌ای نیاز داشتیم. پیش از این برای حل مشکل پذیرندگان، امداد مشتریان از 16 پنل مختلف پراکنده و غیرمتمرکز استفاده می‌کرد که بسیار زمان‌بر بود.
به گفته قادری، علاوه بر ضوابط شاپرک تامین رضایت پذیرندگان نیاز مبرمی به میز امداد مشتریان پویا با سیستم Ticketing دارد. مدیرعامل شرکت ایران کیش گفت: یکی از مهم‌ترین گزارش‌های مورد نیاز بانک‌های دارای شبکه کارتخوان، مشاهده روند درخواست تا نصب پایانه برای پذیرنده است.
وی ادامه داد: در این راستا «سامانه مدیریت پذیرندگان» این شرکت به صورت وب‌بیس، تمام گردش کار از ابتدای ارایه درخواست تا انتها را پیگیری و کنترل می‌کند. همچنین یکی از ویژگی‌های مهم این سیستم، ایجاد و ارسال فایل نصب برای شاپرک به صورت اتوماتیک و دریافت و عملیاتی کردن فایل‌های برگشتی از شاپرک است که کمک چشمگیری به کوتاه‌تر و سریعتر شدن روند نصب خواهد کرد.
به اعتقاد مدیرعامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش، استفاده از سامانه هوش تجاری (BI) برای هر موسسه تجاری الزامی ‌است تا بتواند تحلیل درستی از اطلاعات خود داشته باشد. این سامانه با قابلیت تعریف سطوح مختلف دسترسی برای کاربران مختلف آن طراحی شده است تا شرکت بر اساس درکی درست از عملکرد مشتریان خود نسبت به اتخاذ تصمیم‌های آتی اقدام کرده یا تصمیمات سابق خود را مجددا ارزیابی و در صورت نیاز اصلاح کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :