آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 45909
تاریخ انتشار : 28 بهمن 1392 11:9
تعداد بازدید : 889

معرفی محصولات پرداخت الکترونیکی اینجنیکو در ایران

شرکت اطلاعات فناوری جهانی پارس (اینفوتک) محصولات شرکت فرانسوی اینجنیکو (Ingenico) در حوزه پرداخت الکترونیکی را به بازار ایران معرفی می کند.

فناوران- مریم برادران،  قایم‌مقام مدیرعامل شرکت اطلاعات فناوری جهانی پارس و رییس شورای سیاست‌گذاری همایش اینجنیکو اعلام کرد: در این همایش که با حضور مدیران و کارشناسان ارشد و متخصصان حوزه بانکی، موسسات مالی و اعتباری و شرکت‌های PSP برگزار می‌شود، آخرین دستاوردها و نوآوری‌های شرکت اینجنیکو (Ingenico) در حوزه پرداخت الکترونیکی ارایه و معرفی خواهد شد.
وی گفت: با توجه به این که معرفی محصولات و ارایه راهکارهای نو در حوزه بانکی همواره از دغدغه‌های اصلی شرکت اطلاعات فناوری جهانی پارس بوده است، بنابراین با برگزاری این همایش به همراه یکی از شرکای تجاری خود (شرکت اینجنیکو) بر آن شدیم که مطابق روال هر ساله با معرفی محصولات جدید گامی موثر در جهت اعتلای تکنولوژی فناوری اطلاعات در حوزه پرداخت الکترونیکی برداریم.
به گفته الهام حیدریان، دبیر اجرایی همایش، در حاشیه این همایش نمایشگاهی جانبی برپا خواهد شد و در آن آخرین دستاوردهای نرم‌افزاری و سخت‌افزاری شرکت‌های اینجنیکو و اینفوتک به نمایش در خواهد آمد. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند ضمن بازدید از این نمایشگاه، سوالات خود را با کارشناسان مطرح کنند.
همایش «معرفی محصولات شرکت اینجنیکو (Ingenico)» 30 بهمن ماه در محل سالن همایش‌های هتل اسپیناس و با حضور متخصصان داخلی و خارجی فعال در حوزه پرداخت الکترونیکی، برگزار خواهد شد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :