آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 45893
تاریخ انتشار : 28 بهمن 1392 10:43
تعداد بازدید : 598

با همکاری AMD

ایسوس کارت گرافیک خنک، ساکت و بادوام ساخت

ایسوس از کارت گرافیکی R7 265 که با همکاری AMD ساخته است رونمایی کرد.

فناوران- این کارت از فناوری انحصاری ایسوس با نام DirectCU II بهره می‌برد که نسبت به مدل مرجع این کارت 20 درصد خنک‌تر و سه برابر کم صدا‌تر است و همچنین به علت بهره‌مندی از قطعات موسوم به Super Alloy Power از 2.5 برابر عمر بیشتر نیز برخوردار است. این کارت که به تازگی توسط AMD معرفی شده است از ویژگی‌های مناسبی برخوردار است  که آن را در رده محصولات با کارایی مناسب قرار می‌دهد.
یکی از خصوصیات این کارت تغییر اتوماتیک فرکانس است. به طوریکه در صورت لزوم می‌تواند بدون نیاز به هیچگونه تنظیمی از فرکانس 900 MHz به 925 MHz افزایش یابد. این موضوع به ویژه در بازی‌های کامپیوتری که نیاز مبرمی ‌به تمام توان پردازنده گرافیکی دارند کمک شایانی کرده و به نوعی یک تضمین برای اجرای هرچه بهتر این بازی‌ها است.
بهره‌مندی R7 265 از فناوری انحصاری DirectCU II که ترکیبی از دو فن، لوله‌های انتقال حرارت است، آن را نسبت به مدل مرجع خنک‌تر و کم صداتر میکند، که این موضوع به خصوص در کاربرد‌هایی که به تمام قدرت GPU نیاز است بیشتر نمود پیدا می‌کند. وجود این اجزا که در ساخت آنها از یک آلیاژ با فرمول خاص استفاده شده است، منجر به عمر بیشتر کارت در مقایسه با مدل مرجع می‌شود.
ایسوس در این کارت از فناوری انحصاری دیگر خود با نام GPU Tweak استفاده کرده است. توسط این ابزار کاربران به راحتی می‌توانند به افزایش کارایی این کارت بپردازند. به طور مثال قادر خواهند بود تا فرکانس پردازنده و حافظه گرافیکی را افزایش و به طور همزمان ولتاژ و میزان سرعت فن‌ها  را به آسانی تغییر دهند.
علاوه بر این کاربران توسط  ابزاری با نام GPU Tweak Streaming می‌توانند بازی خود را به صورت آنی در شبکه به اشتراک بگزارند تا علاوه بر خود کاربران دیگر نیز از بازی شما لذت ببرند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :