آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 45887
تاریخ انتشار : 28 بهمن 1392 10:35
تعداد بازدید : 464

برف روبی بیشتر از برف به مخابرات ضرر زد!

رئیس مخابرات تنکابن با بیان این که وضعیت ارتباطات در مازندران هم اکنون سیکل طبیعی خود را طی می کند گفت: خسارت وارد شده به مخابرات از محل برف روبی بیش از بارش برف بود.

تسنیم- فرید صالحی رئیس اداره مخابرات شهرستان تنکابن با بیان اینکه بعد از برف روبی و اتصال مجدد برق، تمامی‌ارتباطات به حالت قبل بازگشت، اظهار کرد: قطعی ارتباطات چیز طبیعی است و به عنوان مثال اگر هیچ اتفاق خاصی هم نیفتد روزانه نزدیک به 100 گزارش خرابی داریم.
وی تأکید کرد: خسارت وارد شده به ما از محل برف روبی بیش از بارش برف بود زیرا 6 مورد داشتیم که لودرها در حین انجام مأموریت، با کابل‌های ما برخورد کرده و موجب از بین رفتن آن‌ها شده است. او افزود: وضعیت ارتباطات هم‌اکنون سیکل طبیعی خود را طی می‌کند.
صالحی همچنین گفت: اگر قطعی ارتباطات ناشی از قطعی سیم در منطقه‌ای باشد، ظرف یکی دو ساعت قابل حل است اما بسیار پیش آمده به دلیل کم خطر بودن کابل‌های مخابرات در برابر کابل‌هایی چون برق، سرقتی را شاهد بوده‌ایم و به دلیل استتار ادامه کابل، متوجه نوع اختلال نشده‌ایم. وی اضافه کرد: در این شرایط شاید تا 5-6 روز معطل پیدا کردن رشته کابل و نوع اختلال شویم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :