آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 45874
تاریخ انتشار : 28 بهمن 1392 10:9
تعداد بازدید : 688

گزارش پارازیت ها محرمانه نیست

وزیر ارتباطات در گزارشی از آخرین جلسه شورای عالی فناوری اطلاعات گفت: در این جلسه نکاتی برای تغییر پارادایم از دولت خدمت رسان به دولت حکمران و از متصدی به دولت کارآفرین طرح شد.

 فناوران - محمود واعظی، درباره نشست کمیسیون راهبردی شورای عالی فناوری اطلاعات گفت که در این نشست موضوع بسیار مهم راهبردی دولت الکترونیکی مطرح شد.
وی گفت: در این جلسه همکاران از نهادهای مختلف نکات بسیار خوبی را در جهت غنای بیشتر کار ارایه کردند، از جمله نگاه بیشتر به سمت حقوق شهروندی و مسوولیت پذیری بیشتر دولت در ارایه خدمات کیفی به مردم است.
به گفته وی در این نشست پیشنهاداتی مطرح شد تا آیین نامه‌ای که بر اساس نقشه دولت الکترونیکی تهیه شده است در جهت پاسخگویی و شفافیت بیشتر دولت در ارایه خدمات فراگیر با سرعت بالاتر تکمیل شود.
وزیر ارتباطات گفت: شفافیت دولت باعث مقابله با فساد و افزایش نظارت شهروندان می‌شود و این نهایت آرزوی ماست که دولتی داشته باشیم که در حداکثر بهره‌وری با مشارکت شهروندان و در جهت قانون اساسی به خدمت رسانی و کارآفرینی بپردازد.
وی تاکید کرد: در این جلسه همچنین نکاتی برای تغییر پارادایم از دولت خدمت رسان به دولت حکمران و از دولت متصدی به دولت کارآفرین طرح شد و مقرر شد همه صاحب نظران با این تفاهم نسبت به اغنای بیشتر این اسناد مشارکت کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :