آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4449
تاریخ انتشار : 7 دی 1390 0:23
تعداد بازدید : 554

شرایط حمایت از دانش آموختگان علوم نانو اعلام شد

دانش آموختگان دوره دکتری رشته های مرتبط با نانوفناوری در صورتی که دوره پساد کتری خود را در یکی از مراکز آموزشی و پژوهشی طی کنند، ستاد توسعه نانو معادل 50 درصد حقوق یک عضو هیات علمی با مرتبه استادیاری صفر را پرداخت می کند.

ستاد نانو- در راستای ایجاد فرصت برای جذب فارغ‌التحصیلان دکتری علوم نانو توسط مراکز آموزشی و پژوهشی و استفاده از توانمندی فارغ التحصیلان داخل کشور، ستاد توسعه فناوری نانو تا مدت یک سال پس از فارغ التحصیلی، معادل 50 درصد حقوق یک عضو هیات علمی با مرتبه استادیاری صفر را پرداخت می‌کند.
محققان واجد شرایط در صورتی که به عنوان محقق پسا دکتری تحت راهنمایی یک عضو هیات علمی در آزمایشگاه‌های مراکز تحقیقاتی مشغول به فعالیت شوند، ماهیانه مبلغ 5 میلیون ریال را حداکثر به مدت یک سال دریافت خواهند کرد.این مبلغ به عنوان تسهیلات تشویقی به فارغ‌التحصیلان دکتری رشته‌های مصوب فناوری نانو در دانشگاه‌ها و به افرادی که تاکنون به استخدام هیچ مرکزی در نیامده‌اند پرداخت می‌شود. این دسته از محققان حداکثر تا یک سال پس از فارغ‌التحصیلی می‌توانند از این حمایت استفاده کنند. مشمولان سربازی نیز پس از پایان‌خدمت می‌توانند از این حمایت استفاده کنند. همچنین افرادی می‌توانند اقدام به جذب محقق پسا دکتری کنند که در جشنواره انتخاب برترین‌های فناوری نانو در فهرست 100 نفر اول برترین‌ها قرار داشته باشند.
این حمایت به صورت سه ماه یک‌بار و با ارسال گزارش پیشرفت کار که به تایید استاد راهنمای مربوطه رسیده باشد پرداخت می‌شود و اولین پرداخت بلافاصله بعد از دریافت مدارک و مستندات انجام خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :