آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4430
تاریخ انتشار : 7 دی 1390 23:51
تعداد بازدید : 2732

« شارلوت رایانه» نماینده رسمی کارت های گرافیک Inno3D در خاورمیانه شد

شرکت شارلوت رایانه به تازگی نمایندگی شرکت InnoVISION Mutimedia برای عرضه کارت های گرافیک Inno3D در خاورمیانه دریافت کرد.

فناوران- سینا قره‌باغی، مدیرعامل شرکت شارلوت رایانه در این باره گفت: در راستای عرضه محصولات با کیفیت بالا و با توجه به خلا موجود در فضای توزیع کارت‌های گرافیکی سری پیشرفتهnVidia  در بازار ایران و همچنین ارایه خدمات پس از فروش بهتر، پس از تجربه سه ساله تلخ و شیرین در توزیع انحصاری کارت گرافیک GALAXY توسط تیم فروش حاضر در این شرکت بر آن شدیم تا با همکاری شرکت InnoVISION Mutimedia Limited محصول بهتری جایگزین و برند خوشنام و قدرتمند Inno3D را به شبکه فروش و خدمات پس از فروش خود معرفی کنیم.
وی افزود:‌ با مذاکرات فشرده انجام شده ماه‌های اخیر با مسوولان شرکت InnoVISION Mutimedia نمایندگی رسمی فروش این شرکت بزرگ در خاورمیانه به شرکت شارلوت رایانه اعطا شد.
به گفته وی، شرکت شارلوت رایانه با استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001-2008  از موسسه استاندارد (CCPL) نروژ با رعایت اصول اخلاق حرفه‌ای خود را متعهد به رعایت الزامات سیستم مذکور می‌داند و نهایت دقت و سعی و توان خود را در انجام تعهدات در برابر مشتریان به کار گرفته است.
وی افزود:‌ در حال حاضر محصولات Inno3D دارای شبکه فروش بزرگ و گسترده و چهار مرکز خدمات پس از فروش در تهران، شمال غرب، شمال شرق و جنوب کشور آماده ارایه سرویس و خدمات به مشتریان است.
قره‌باغی با بیان اینکه شرکت InnoVISION Mutimedia Limited  بیش از 20 سال پیش فعالیت خود را آغاز کرده و در سال‌های اخیر رشد بسیار چشمگیری در تولید و عرضه کارت گرافیک داشته است، گفت: از مزایای این برند کارت گرافیک می‌توان به تنوع مدل‌ها و قابلیت بالای رقابت در قیمت و کیفیت در مدل‌های مشابه ATI  و مطابقت با نیاز مشتری اشاره کرد. همچنین کیفیت بالای بسته‌بندی و اطمینان از کیفیت محصول مطابق با استانداردهای جهانی از دیگر ویژگی‌های کارت‌های گرافیک Inno3D است.
مدیرعامل شارلوت رایانه درباره دیگر مزایای کارت‌های گرافیک Inno3D افزود: فناوری انحصاری ICHILL در این کارت‌ها در کاهش دمای پردازنده گرافیکی و پردازنده اصلی اثر بخشی بی‌نظیری دارد.
 وی گفت: کارت‌های گرافیک Inno3D در سری LOW END با دو سال گارانتی، کارت‌های گرافیک HIGH END با سه سال گارانتی و محصولات خنک‌کننده این شرکت با دو سال گارانتی شارلوت رایانه به بازار عرضه می‌شوند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :