آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4426
تاریخ انتشار : 7 دی 1390 23:43
تعداد بازدید : 645

در راهنمای خرید رایانه‌های شخصی

وب سایت سخت افزاری Anandtech مادربوردهای گیگابایت را پیشنهاد می کند

وب سایت معتبر و مشهور Anandtech در زمینه سخت افزار، به تازگی راهنمای خرید رایانه های شخصی برای تعطیلات کریسمس را منتشر کرده است.

فناوران-  در این راهنما در مجموع سه سیستم کامل پیشنهاد شده است که از این میان، دو سیستم پیشنهادی مجهز به مادربوردهای گیگابایت است.
برای خرید سیستم ویژه بازی‌های رایانه‌ای مادربورد GA-Z68XP-UD3 گیگابایت معرفی شده است. در مورد این مادربورد گفته شده است «هرچند که این مادربورد در صدر مادربوردهای سوکت 1155 نیست، اما مادربوردی از رده Higher-endهاست و با پشتیبانی از فناوری‌های SLI و CrossfireX و قابلیت اورکلاک بالایی که دارد گزینه مناسبی برای گیمرها است».
این در حالی است که چندی پیش نیز این مادربورد توسط دیگر وب‌سایت معتبر یعنی Tom’s Hardware هم پیشنهاد شده بود.
 در ادامه وب‌سایت Anandtech برای سیستم‌های قدرتمند خانگی مادربورد قدرتمند X79-UD3 گیگابایت را پیشنهاد داده است. این مادربورد، همان طور که از نامش پیداست، مبتنی بر چیپ‌ست X79 اینتل است و از آخرین محصولاتی است که شرکت گیگابایت عرضه کرده است.
در رابطه با این محصول هم جملاتی از قبیل «این مادربورد ارزش قابل توجهی در میان مادربوردهای هم‌رده‌اش دارد و اگر از برنامه‌هایی استفاده می‌کنید که نیاز زیادی به پردازش‌های گرافیکی دارند می‌توانید از دو شکاف  PCIe x16 هم بهره ببرید» بیان شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :